forum

Artykuły - Forum (1284)

 • W Nowym Jorku o tym, że warto inwestować w Polsce

  W Nowym Jorku o tym, że warto inwestować w Polsce

  20 i 21 listopada w Nowym Jorku przedstawiciele polskich firm spotykają się z amerykańskimi inwestorami podczas Polskiego Forum Inwestycyjnego (Poland Investment Forum).
 • Ruszyło 20. Międzynarodowe Forum Ekonomiczne w Petersburgu

  Z udziałem ponad 10 tys. uczestników rozpoczęło się w czwartek w Petersburgu 20. Międzynarodowe Forum Ekonomiczne. Weźmie w nim udział szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, który przy okazji forum spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.
 • 7. Forum Marketingu Zintegrowanego

  Konferencja zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB odbyła się 4 -5 listopada pod hasłem: Najlepsze case'y na rynku, czyli jak prowadzić efektywne działania marketingowe w dekadzie nowych mediów. Już po raz siódmy zaprezentowane zostały najlepsze kampanie marketingu 360°. FMZ w liczbach: 2 dni, 19 prelekcji, 1 debata, 25 prelegentów i 180 uczestników.
 • 7. Forum Marketingu Zintegrowanego

  7. Forum Marketingu Zintegrowanego

  7. Forum Marketingu Zintegrowanego odbędzie się 4-5 listopada w Adgar Plaza w Warszawie. Konferencja organizowana jest przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu pod hasłem: Najlepsze case'y na rynku, czyli jak prowadzić efektywne działania marketingowe w dekadzie nowych mediów.
 • Jak zbudować silną Europę? Rozpoczyna się XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

  Jak zbudować silną Europę? Rozpoczyna się XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju

  Dzisiaj rozpoczyna się jubileuszowe XXV Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Motto tegorocznej konferencji brzmi "Jak zbudować silną Europę? Strategie dla przyszłości" - w sesji plenarnej pod tym hasłem zapowiedziano udział prezydentów Polski, Chorwacji i Macedonii.
 • Inteligentne miasta w Polsce - Smart City Forum

  Inteligentne miasta w Polsce - Smart City Forum

  18 i 19 lutego 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyło się Smart City Forum - nowa inicjatywa, poświęcona inteligentnym miastom w Polsce. Konferencja zgromadziła ponad 500 uczestników, w tym wybitnych ekspertów, prezydentów polskich miast, licznych przedstawicieli urzędów marszałkowskich, administracji lokalnej i biznesu.
 • Polki na czele Międzynarodowego Forum Lotniskowych Menedżerów

  Polki na czele Międzynarodowego Forum Lotniskowych Menedżerów

  Dorota Walkowicz i Magdalena Cygan-Łobaziewicz przez najbliższe dwa lata będą kierować pracami World Airports' VIP Forum. WAVF tworzą managerowie działów odpowiedzialnych za obsługę VIP i salony Business Lounge na międzynarodowych lotniskach.
 • Lubisz to? Kup Teraz! Efektywna sprzedaż w cyfrowym świecie - konferencja Forum IAB 2014

  Lubisz to? Kup Teraz! Efektywna sprzedaż w cyfrowym świecie - konferencja Forum IAB 2014

  * Przegląd najświeższych trendów w sprzedaży online z najbardziej zaawansowanych technologicznie rynków świata; * Wystąpienia menedżerów najwyższego szczebla wiodących krajowych i światowych marek, m.in.: Daniel Sieberg, szef marketigu Google; * Wyłącznie premierowe prezentacje - ponad 70 prelegentów, 4 sale wykładowe; * Gość specjalny - Tomasz Zimoch; * Bardzo atrakcyjny networking - ponad 1000 akredytacji na wydarzenie; * Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy - Multikino Złote Tarasy; * Uznanie wśród branży interaktywnej i marketerów.
 • Sposób na trądzik? Ogranicz cukier

  Sposób na trądzik? Ogranicz cukier

  Trądzik to problem nie tylko nastolatków.
 • Maska do włosów bardziej skuteczna

  Maska do włosów bardziej skuteczna

  Dzięki prostym czynnościom możesz poprawić działanie każdej maski do włosów.

Filmy - Forum (1)

 • Luksus dla biznesu od Audi

  14 Audi A8 pojawiło się na XX Forum Ekonomicznym w Krynicy. Leszek Kempiński z Audi komentuje: - Forum to jest wydarzeniem o randze międzynarodowej, a w takich właśnie nasza firma stara się uczestniczyć. Luksusowe limuzyny idealnie nadają się do transportowania ważnych gości.