Formacja Chatelet

Artykuły - Formacja Chatelet (6)

 • Adam Małczyk w "Tańcu z Gwiazdami"

  Adam Małczyk w "Tańcu z Gwiazdami"

  Komik Adam Małczyk weźmie udział w najnowszej odsłonie "Tańca z Gwiazdami". To już ósma osoba, którą oficjalnie potwierdzono jako uczestnika nowej edycji show Polsatu.
 • Anonimowi hejterzy - zobacz nowy skecz "Lutków"

  Anonimowi hejterzy - zobacz nowy skecz "Lutków"

  Formacja Chatelet zaprezentowała pierwszy odcinek nowej serii sympatycznych skeczy.
 • Uwaga na sekstelefony!

  Uwaga na sekstelefony!

  Formacja Chatelet prezentuje kolejną odsłonę serii LUTKI, tym razem dowiemy się jakie zagrożenia niesie ze sobą sekstelefon.
 • Lutki:"Renta". Zobacz skecz Formacji Chatelet

  Lutki:"Renta". Zobacz skecz Formacji Chatelet

  Do pani Stasiakowej z rentą przychodzi pan Józef, złota rączka...
 • "Lutki" wracają...

  "Lutki" wracają...

  1 kwietnia 2012 r. Formacja Chatelet pokaże nowe odcinki animowanej serii "Lutki". Zabawne historie pana Lutka bawiły miłośników kabaretu w 2007 roku. Twórcy nowej serii obiecują wiele niespodzianek.
 • Formacja Chatelet na żywo!

  Formacja Chatelet na żywo!

  Już w najbliższy czwartek 15 marca o godzinie 13.00 w interaktywnym programie Transmisja w live.interia.tv będziemy gościć Adama Grzankę, jednego z Adamów, jedną czwartą składu Formacji Chatelet.

Filmy - Formacja Chatelet (7)

 • Kabaret na Żywo 5 - Odcinek 4

  W tym odcinku programu Formacja Chatelet stworzy kabaretowy koncert życzeń. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć swoje ulubione skecze. Satyrycy pokażą scenki, które cieszyły się popularnością zarówno w internecie, jak i w telewizji. W jednym programie zostaną pokazane hity, które są gwarancją dobrej rozrywki.
 • W kabarecie nie jest im łatwo, ale walczą

  Dlaczego tak mało kobiet występuje w kabaretach? Są mało zabawne, czy mają za mało dystansu do siebie? Pytamy Adama Grzankę, Katarzynę Pakosińską i Formację Chatelet, która obchodzi XX-lecie istnienia.
 • Największe skandale na scenie kabaretowej

  Katarzyna Pakosińska, Adam Grzanka i Formacja Chatelet przyznali się do swoich największych wpadek na scenie oraz do skandali, które wywołali... zupełnie nieświadomie i niewinnie!
 • XX-lecie kabaretu Formacja Chatelet

  W Cieszynie odbył się Festiwal XX-lecia Formacji Chatelet. To miasto na trzy dni stało się nieformalną stolicą polskiego dobrego humoru. Basia, Adam i Michał przygotowali dla swoich gości wiele niespodzianek. W tym spotkania z twórcami kabaretowymi, wystawy pamiątek i oczywiście – spektakle.