Foremniak Małgorzata

Artykuły - Foremniak Małgorzata (18)

 • Małgorzatę Foremniak w najnowszym filmie jest nie do poznania

  Małgorzatę Foremniak w najnowszym filmie jest nie do poznania

  Zakończyła się pierwsza seria zdjęć do filmu "Sonata", które realizowane były w Krakowie i na Podhalu. Wraz z tą informacją twórcy filmu podzielili się pierwszymi zdjęciami z planu. Uwagę zwraca na nich przede wszystkim postarzona za pomocą charakteryzacji Małgorzata Foremniak.
 • Polskie gwiazdy na wspólnych wakacjach w Gruzji

  Polskie gwiazdy na wspólnych wakacjach w Gruzji

  Sezon wakacyjny wkracza niestety w swoją schyłkową fazę. Z dobrodziejstw lata korzystali nie tylko zwykli Polacy, ale też rodzime gwiazdy i celebryci.
 • Małgorzata Foremniak olśniewa na ściance

  Małgorzata Foremniak olśniewa na ściance

  Małgorzata Foremniak należy do niewielkiej grupy polskich aktorek, dla których czas jest wyjątkowo łaskawy.
 • Kwestia spodni

  Kwestia spodni

  Zanim nadejdzie czas pełnej wiosennej odsłony, garderobą rządzą spodnie. W tym sezonie seksowne skórzane lub wąskie we wzory. Niestety często za małe o rozmiar.

Zdjęcia - Foremniak Małgorzata (1)

 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan

Filmy - Foremniak Małgorzata (3)

 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran. Wystąpi m.in. w serialu „Aż po sufit”

  Małgorzatę Foremniak jesienią będzie można oglądać w nowym serialu TVN oraz programie „Mam talent”. Aktorka wraca też na duży ekran – na listopad planowana jest premiera thrillera „Czerwony pająk”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie. Gościnnie zagrała jedynie epizodyczne role w „Prawie Agaty” i „O mnie się nie martw”. Propozycje filmowe także przestały przychodzić. Ostatni obraz, w którym można ją było oglądać, to „Och Karol 2” nakręcony w 2011 roku. Od jesieni tego roku aktorka wraca jednak na mały ekran. Na antenie stacji TVN w każdy wtorek będzie można oglądać serial „Aż po sufit” z jej udziałem. – Ten serial jest o życiu, które ma blaski i cienie. Mam nadzieję, że widzowie go polubią, bo bardzo będą tam bardzo ciekawe historie, fajni bohaterzy i dobrzy aktorzy – mówi Małgorzata Foremniak. Serial opowiadać będzie o rodzinie Domirskich, która przeżywa życiowe sukcesy i porażki. W rolach Joanny i Andrzeja Domirskich – małżeństwa z 25-letnim stażem – wystąpią Edyta Olszówka i Cezary Pazura. Małgorzata Foremniak wcieli się natomiast w rolę Beaty, przyjaciółki głównej bohaterki. Jak sama mówi, jej postać to twarda kobieta z dużym poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości, która nad ciuchy i kosmetyki przekłada zamiłowanie do samochodów. – Pracuję razem z Joanną, jestem jej przyjaciółką, czyli jestem przy niej w różnych sytuacjach życiowych, jestem po prostu jak każdy przyjaciel gdzieś z boku i nieustannie ją wspieram, czasem muszę ją też ochrzanić, bo jest za bardzo opiekuńcza wobec swoich dzieci – mówi Małgorzata Foremniak. Aktorka wie z doświadczenia, jak bardzo tacy przyjaciele są w życiu potrzebni. W ciągu ostatnich kilku lat straciła rodziców, była prześladowana przez stalkera. Zapewnia, że w trudnych chwilach przyjaciele nie zostawili jej
 • Małgorzata Foremniak o „Mam Talent”: Ten sezon kompletnie was zaskoczy

  Przed nami kolejny sezon programu „Mam Talent” – talent show, w którym jednym z jurorów jest Małgorzata Foremniak. Jurorka zdradziła nam, co nowego wydarzy się w nadchodzącym sezonie.
 • Karol na... przystawkę

  W komedii "Och, Karol 2" Małgosia Foremniak zagrała Wandę - kobietę, dla której tytułowy bohater jest kolejnym smakowitym kąskiem w menu życia.