Ford Mustang

Artykuły - Ford Mustang (32)

 • Ford Mustang: Marzenie, które postawisz na półce

  Ford Mustang: Marzenie, które postawisz na półce

  Niewiele jest w historii motoryzacji pojazdów, które budzą tak wielkie emocje, jak Ford Mustang. To ikona amerykańskiej motoryzacji, będąca spełnieniem snu o wolności. Auto, które przez dziesiątki lat budziło zachwyt i było obiektem westchnień kobiet i mężczyzn na całym świecie. Teraz jego posiadaczem może być każdy i to bez rujnowania portfela.
 • Kultowy Ford Mustang z klocków LEGO

  Kultowy Ford Mustang z klocków LEGO

  Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów legendarnych pojazdów - Grupa LEGO prezentuje wierną replikę Forda Mustanga z lat 60. XX wieku, zbudowaną w całości z klocków LEGO. Nowy zestaw z serii LEGO Creator Expert jest dostępny na rynku od 1 marca.
 • Polacy spełniają marzenia. Rekordowa sprzedaż Mustanga!

  Polacy spełniają marzenia. Rekordowa sprzedaż Mustanga!

  W Polsce nie brakuje miłośników amerykańskiej motoryzacji. Rekordowymi wynikami sprzedaży nad Wisłą może się pochwalić nowy Ford Mustang.
 • Ford Mustang Black Shadow i Mustang Blue

  Ford Mustang Black Shadow i Mustang Blue

  Premiera Fiesty była okazją do zaprezentowania dwóch nowych, przygotowanych specjalnie z myślą o europejskich nabywcach, wersji Mustanga - Black Shadow i Blue.
 • Amerykanie nie chcą Mustanga. Europejczycy wprost przeciwnie

  Amerykanie nie chcą Mustanga. Europejczycy wprost przeciwnie

  Amerykanie - nie po raz pierwszy - zawstydzili europejskich producentów samochodów sportowych. Ford Mustang - po raz kolejny - uplasował się na liście najchętniej kupowanych aut tego typu na Starym Kontynencie!
 • Europejczycy pokochali Mustangi. Rekordowa sprzedaż Forda!

  Europejczycy pokochali Mustangi. Rekordowa sprzedaż Forda!

  Poszerzenie europejskiej oferty Forda o kultowego Mustanga okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Model z miejsca stał się liderem swojego segmentu na wielu kluczowych rynkach Starego Kontynentu.
 • Czekaliśmy na niego 50 lat. Teraz bije rekordy popularności

  Czekaliśmy na niego 50 lat. Teraz bije rekordy popularności

  Takiego obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał! Przeszło pół wieku oczekiwana na rozpoczęcie - w oficjalnej sieci dealerskiej - sprzedaży Forda Mustanga wyostrzyło apetyty mieszkańców Starego Kontynentu.
 • Najlepszy samochód sportowy robią... Amerykanie?

  Najlepszy samochód sportowy robią... Amerykanie?

  Jakie jest najlepiej sprzedające się sportowe coupe na świecie? BMW M4? Błąd. Audi TT? Pudło!
 • Ford Mustang popularniejszy niż 911. W Niemczech!

  Ford Mustang popularniejszy niż 911. W Niemczech!

  Takiego obrotu sytuacji nikt się nie spodziewał. W zeszłym miesiącu najlepiej sprzedającym się autem sportowym na najważniejszym europejskim rynku - w Niemczech - okazał się być... nowy Ford Mustang!
 • Ford Mustang - wszystkie generacje w jednym miejscu

  Ford Mustang - wszystkie generacje w jednym miejscu

  Europejską kolebką amerykańskiej motoryzacji jest, bez wątpienia, Szwecja. Obywatele tego kraju pałają gorącą miłością do samochodowych klasyków z USA. W Szwecji od lat organizowane są największe zloty tych pojazdów na Starym Kontynencie.

Filmy - Ford Mustang (4)

 • Nowy Ford Mustang: Wnętrze

  Nowy Ford Mustang i jego wnętrze, które tym razem musi trafić również w gusta Europejczyków.
 • Nowy Ford Mustang: Stylistyka

  Ford zaprezentował oficjalnie, nową, szóstą generację Mustanga. Po pierwszy samochód ten będzie można kupić w Polsce!
 • Ford Mustang pięć. Wkrótce kolejna wersja

  W 2015 roku do Europy trafi zupełnie nowy Ford Mustang, który – po raz pierwszy w historii – zbudowany będzie od podstaw w oparciu o unikatową płytę podłogową. Czy powtórzy sukces dotychczasowej generacji, którą widzicie na filmie?
 • Mustang w Polsce! Nowe modele sposobem Forda na kryzys

  Firma Ford nie poddaje się kryzysowi traktuje go jako okazję do wyprzedzenia konkurentów, oferując gamę nowych produktów i technologii. W Europie marka proponuje nowe modele charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wysokim poziomem bezpieczeństwa, niskim zużyciem paliwa i atrakcyjną stylistyką. Firma obniżyła również ceny najpopularniejszych samochodów sprzedawanych na polskim rynku. - Jesteśmy przekonani, że wszystkie działania podjęte przez nas przyczynią się do sukcesu Forda w Polsce – podsumowuje Adam Kołodziejczyk, Prezes Ford Polska Sp. z o.o. Zapowiada też absolutną nowość w ofercie na polskim rynku – najświeższą odsłonę Forda Mustanga.