InteriaTV - Ford Focus

Filmy - Ford Focus (3)

  • Uniwersalny kompakt na każde wyzwanie - Ford Focus

    Kiedy wybieramy nowy samochód, zwykle chcemy, by spełniał jak najwięcej z naszych kryteriów - nie ma może samochodu idealnego, dlatego wielu z nas decyduje się na rozsądny kompromis pomiędzy ceną a funkcjonalnościami. Okazuje się jednak, że dziś trafić na nowy samochód, który dostępny będzie w przeróżnych opcjach, zaspokajających zdecydowaną większość potrzeb klientów, jest bardzo proste. Taki jest choćby nowy Ford Focus - poznajcie jego nową odsłonę!
  • Kompakt w wersji premium - Ford Focus

    Kompaktowe samochody robią coraz większą furorę u klientów - ale myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie niewielkie auta, przeznaczone głównie do jazdy po mieście. Czym mogą zaskoczyć nas dziś producenci samochodów kompaktowych? I jaki jest najnowszy Ford Focus?
  • Ford Focus: Kompakt w wersji premium

    Mogłoby się wydawać, że wszystkie współczesne samochody są niemal identyczne. Mimo tego, wśród kierowców panują różne przekonania: jedni przepadają za amerykańskimi markami, inni omijają je szerokim łukiem. Producenci jednak robią wszystko, by zaspokoić oczekiwania swoich klientów. Jak w tym wszystkim wypada nowy Ford Focus?