Ford Focus

Artykuły - Ford Focus (304)

 • "E" - nowa linia modelowa Forda

  "E" - nowa linia modelowa Forda

  Ford przymierza się do rynkowego starcia z oferowaną przez Hyundaia, elektryczną odmianą modelu IONIQ. W tym celu Focus Electric otrzyma wkrótce pakiet daleko idących zmian.
 • Terenowy Ford Focus? Amerykanie zwęszyli niszę!

  Terenowy Ford Focus? Amerykanie zwęszyli niszę!

  Przedstawiciele Forda pozazdrościli europejskim producentom uterenowionych modeli. Plany poszerzenia oferty o tego typu auta potwierdziła właśnie Barb Samardzich – dyrektor operacyjny Forda w Europie.
 • Ford Focus RS. Szybki, szybszy, najszybszy...

  Ford Focus RS. Szybki, szybszy, najszybszy...

  Jak się stopniuje przymiotniki? Na przykład tak: szybki, szybszy, najszybszy... A jak się stopniuje samochody? Na przykład tak: ford focus, ford focus ST, ford focus RS.
 • Ford Focus w wersji Black i Red

  Ford Focus w wersji Black i Red

  W salonach Forda pojawią się wkrótce dwie nowe usportowione odmiany Focusa: Black i Red Edition.
 • Ford Focus ST - diesel na sportowo

  Ford Focus ST - diesel na sportowo

  Silniki Diesla kojarzą się jedynie z pragmatycznym i oszczędnym sposobem na przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Ford postanowił jednak udowodnić, że auto z "ropniakiem" pod maską może budzić sportowe emocje.
 • Ford Focus ST z dieslem i "automatem"

  Ford Focus ST z dieslem i "automatem"

  Usportowiona wersja kompaktowego Forda z silnikiem wysokoprężnym dostępna będzie teraz z dwusprzęgłową przekładnią automatyczną.
 • Ford Focus ST: moc emocji

  Ford Focus ST: moc emocji

  Usportowiona wersja Focusa zawsze była jedną z najciekawszych propozycji w segmencie mocnych kompaktów, ale jej najnowsza odsłona zdaje się szczególnie wyróżniać na tle konkurencji.
 • Ford Focus RS - znamy osiągi!

  Ford Focus RS - znamy osiągi!

  Ford długo milczał na temat mocy, jaką będzie rozwijał nowy Focus RS, a później trzymał w tajemnicy jego osiągi. Teraz wiemy już wszystko.
 • DS5, panda, focus, ampera, evoque, yaris czy up? Wybieraj

  DS5, panda, focus, ampera, evoque, yaris czy up? Wybieraj

  Citroen DS5, fiat panda, ford focus, opel ampera, range rover evoque, toyota yaris i volkswagen up to finałowa siódemka plebiscytu na Samochód Roku 2012.
 • Chcesz wifi w samochodzie? Kup forda focusa

  Chcesz wifi w samochodzie? Kup forda focusa

  Wielu przedstawicieli młodego pokolenia potrafi przeżyć kilka dni bez chleba czy wody, ale nie potrafi wytrzymać godziny bez internetu.

Filmy - Ford Focus (3)

 • Uniwersalny kompakt na każde wyzwanie - Ford Focus

  Kiedy wybieramy nowy samochód, zwykle chcemy, by spełniał jak najwięcej z naszych kryteriów - nie ma może samochodu idealnego, dlatego wielu z nas decyduje się na rozsądny kompromis pomiędzy ceną a funkcjonalnościami. Okazuje się jednak, że dziś trafić na nowy samochód, który dostępny będzie w przeróżnych opcjach, zaspokajających zdecydowaną większość potrzeb klientów, jest bardzo proste. Taki jest choćby nowy Ford Focus - poznajcie jego nową odsłonę!
 • Kompakt w wersji premium - Ford Focus

  Kompaktowe samochody robią coraz większą furorę u klientów - ale myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie niewielkie auta, przeznaczone głównie do jazdy po mieście. Czym mogą zaskoczyć nas dziś producenci samochodów kompaktowych? I jaki jest najnowszy Ford Focus?
 • Ford Focus: Kompakt w wersji premium

  Mogłoby się wydawać, że wszystkie współczesne samochody są niemal identyczne. Mimo tego, wśród kierowców panują różne przekonania: jedni przepadają za amerykańskimi markami, inni omijają je szerokim łukiem. Producenci jednak robią wszystko, by zaspokoić oczekiwania swoich klientów. Jak w tym wszystkim wypada nowy Ford Focus?