ford

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ford (producent samochodów ) ,

Artykuły - Ford (1048)

 • Henry Ford - 65. rocznica śmierci

  Henry Ford - 65. rocznica śmierci

  7 kwietnia przypada 65. rocznica śmierci Henry'ego Forda, amerykańskiego przemysłowca, producenta samochodów i pioniera motoryzacji.
 • Barbórka 2010. Zdjęcia

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Ford w pogoni za VW

  Ford w pogoni za VW

  Inżynierowie Forda nie ustają w pogoni za Volkswagenem.
 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • Ostatni rajd sezonu

  Ostatni rajd sezonu

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).
 • 2 litry turbo po raz ostatni

  2 litry turbo po raz ostatni

  W Rajdzie Wielkiej Brytanii, kończącym sezon mistrzostw świata 2010 (11-14 listopada na trasach w Walii), po raz ostatni pojadą samochody WRC z dwulitrowymi silnikami turbo. Od nowego sezonu auta WRC będą miały motory o mniejszej pojemności.
 • Pająk i mrówka dla Harrisona Forda

  Pająk i mrówka dla Harrisona Forda

  Aktor i obrońca przyrody Harrison Ford, znany szerokiej publiczności z roli Indiany Jonesa, zaapelował we wtorek do USA, by zwiększyły swą rolę w ochronie przyrody i ratyfikowały konwencję ONZ z roku 1992 dotyczącą różnorodności biologicznej.
 • Zarabiając 11 tys. miesięcznie...

  Zarabiając 11 tys. miesięcznie...

  Chociaż ekolodzy każdego dnia rozsiewają zieloną propagandę, nawet w Stanach Zjednoczonych nie brakuje ludzi, dla których wymarzone auto nie ma wcale osiągów melexa i aparycji kontenerów do segregowania odpadów.
 • Loeb nie zwalnia tempa

  Zwycięstwem Sebastiena Loeba, który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł mistrza świata, zakończył się Rajd Hiszpanii, przedostatnia tegoroczna eliminacja. Francuz wyprzedził o 35,3 s Norwega Pettera Solberga (obaj Citroen C4).
 • Rajd Hiszpanii: zwycięstwo Loeba

  Rajd Hiszpanii: zwycięstwo Loeba

  Zwycięstwem Sebastiena Loeba, który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł mistrza świata, zakończył się Rajd Hiszpanii, przedostatnia tegoroczna eliminacja. Francuz wyprzedził o 35,3 s Norwega Pettera Solberga (obaj citroen C4).