"Forbes"

Artykuły - "Forbes" (51)

 • W Rosji zmiana w czołówce najbogatszych

  W Rosji zmiana w czołówce najbogatszych

  Jak podał "Forbes" w Rosji nastąpiła zmiana na czele rankingu najbogatszych. Najbogatszym Rosjaninem przestał być Władimir Potanin, a został nim współwłaściciel koncernu gazowego Nowatek Leonid Michelson.
 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.
 • "Forbes" opublikował listę najbogatszych Polaków: Dzieci Jana Kulczyka na czele

  "Forbes" opublikował listę najbogatszych Polaków: Dzieci Jana Kulczyka na czele

  Na Liście 100 Najbogatszych "Forbesa" w tym roku sporo zmian. Największą - jak podkreśla redakcja - wymusiła niespodziewana śmierć dotychczasowego lidera rankingu Jana Kulczyka.
 • Naczelny miesięcznika "Forbes": PiS jest doktrynalnie przeciwny euro

  - O ile konsensus polskiej klasy politycznej polegał na tym, że z wprowadzeniem euro trzeba poczekać, o tyle PiS jest doktrynalnie przeciwny - ocenia redaktor naczelny polskiej wersji miesięcznika "Forbes" Michał Broniatowski.
 • Najbogatszy człowiek świata: Zmiana na pozycji lidera

  Najbogatszy człowiek świata: Zmiana na pozycji lidera

  Jak donosi magazyn "Forbes", hiszpański miliarder Amancio Ortega, twórca odzieżowej marki Zara, wyprzedził Billa Gatesa i znajduje się na szczycie listy najbogatszych ludzi świata.
 • Koncern paliwowy może zwolnić 20 proc. pracowników

  Koncern paliwowy może zwolnić 20 proc. pracowników

  Austriacki koncern paliwowy OMV może zwolnić 20 proc. pracowników - podaje magazyn "Forbes".
 • Informacja prasowa

  Zarząd Aforti Holding S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Emitent") podjął informację, że w majowym wydaniu miesięcznika Forbes na stronie 116, ukazały się przeprosiny dla Prezesa Zarządu Klaudiusza Sytka, dotyczące nieuzasadnionego zakwestionowania umiejętności zawodowych. Więcej informacji w załącznikach. Podstawa prawna: § 3 ust. 1. Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na ry
 • Wyróżnienie Hussar Gruppa S.A. w rankingu Diamenty Forbesa 2015

  Zarząd Spółki Hussar Gruppa S.A. ("Spółka", „Emitent”) z siedzibą w Warszawie informuje, iż powziął informację o otrzymaniu wyróżnienia w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2015 – przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Ranking Diamenty Forbesa opracowywany jest przez redakcję miesięcznika Forbes na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniających wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wyko
 • Różowe wino zyskuje na popularności

  Różowe wino zyskuje na popularności

  29% butelek wina sprzedawanych we Francji zawiera różowy trunek. W 2000 r. było to ledwie 15,5 % - wykazują dane firmy Information Resources Inc. Forbes wskazuje na najlepsze wina różowe.
 • Fundusz Cameron w Milmexie, Diamenty miesięcznika Forbes 2014

  Zarząd Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o. informuje, iż zostaje wprowadzona w życie Umowa Inwestycyjna zawarta przez Spółkę i udziałowców Spółki z izraelskim funduszem Cameron Private Investment Ltd , a także ze spółką giełdową Weglopex Holding S.A. Jednocześnie parafowane zostały umowy objęcia przez Cameron Private Investment Ltd 40% udziałów Spółki Milmex, 10% udziałów przez Weglopex Holding S.A. Umowa Inwestycyjna zobowiązuje ww. inwestorów do przeprowadzenia w Spółce Milmex restruk