Focus

Artykuły - Focus (12)

 • Mozilla wprowadza nową przeglądarkę na Androida

  Mozilla wprowadza nową przeglądarkę na Androida

  Mozilla wprowadziła na Androida przeglądarkę Firefox Focus, która była już od jakiegoś czasu dostępna na iOS.
 • Obrazy z Polski w kolekcji "złodzieja Hitlera"? Niemcy odmawiają wglądu w listę dzieł

  Obrazy z Polski w kolekcji "złodzieja Hitlera"? Niemcy odmawiają wglądu w listę dzieł

  Nie wiadomo, czy w gigantycznej kolekcji zrabowanych dzieł sztuki, którą odnaleziono przypadkiem trzy lata temu, są obrazy skradzione w Polsce. Niemcy odmawiają wglądu w listę dzieł. "To skandal dyplomatyczny na linii Warszawa-Berlin" - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospolitej".
 • Przewodnik rockowy: Hocus Pocus z Focus

  Przewodnik rockowy: Hocus Pocus z Focus

  Dziś będzie o facecie, który teoretycznie miał bardzo marne szanse dochrapania się statusu gwiazdy rock'n'rolla. 31 marca 65 lat kończy Thijs van Leer, pianista i flecista grupy Focus.
 • Jeździmy nowym fordem focusem. Czy to kolejna rewolucja?

  Jeździmy nowym fordem focusem. Czy to kolejna rewolucja?

  Jerez de la Frontera znane jest miłośnikom motoryzacji głównie ze względu na znajdujący się tam tor Formuły 1. My jednak odwiedziliśmy to miejsce z innego powodu - w tej właśnie miejscowości, na południu Hiszpanii, odbywały się pierwsze jazdy testowe nowym fordem focusem.
 • Ford w pogoni za VW

  Ford w pogoni za VW

  Inżynierowie Forda nie ustają w pogoni za Volkswagenem.
 • 66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  66. Rajd Wielkiej Brytanii: Zwycięstwo Loeba

  Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC), który już wcześniej zapewnił sobie siódmy z rzędu tytuł, wygrał 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnią rundy mistrzostw świata w sezonie 2010.
 • Ostatni rajd sezonu

  Ostatni rajd sezonu

  Prologiem, którego trasę wyznaczono w dokach w Cardiff rozpocznie się w czwartek 66. Rajd Wielkiej Brytanii, ostatnia runda mistrzostw świata w sezonie 2010. Tytuł wcześniej po raz siódmy z rzędu zapewnił sobie Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).
 • Rockowo w przepięknej scenerii

  Rockowo w przepięknej scenerii

  W sobotę, 6 września, w Teatrze Leśnym w Inowrocławiu odbędzie się plenerowy koncert z udziałem uznanych firm ze sceny progrockowej. Gwiazdą "Ino-Rock Festival" będzie holenderski Focus.
 • Spora rockowa atrakcja

  Spora rockowa atrakcja

  6 września w Inowrocławiu odbędzie się plenerowy koncert z udziałem uznanych firm ze sceny progrockowej. Gwiazdą "Ino-Rock Festival" będzie holenderski Focus.
 • Focus zagra później

  Focus zagra później

  W sobotę, 5 maja, w katowickim MegaClubie, miała zagrać słynna holenderska formacja Focus. Ikona rocka progresywnego wystąpi u nas później - dopiero 16 czerwca.