Floyd Mayweather

Artykuły - Floyd Mayweather (241)

 • Floyd Mayweather jr pokonał Logana Paula w walce pokazowej

  Floyd Mayweather jr pokonał Logana Paula w walce pokazowej

  Floyd Mayweather jr dał w walce pokazowej lekcję boksu youtuberowi Loganowi Paulowi. Najbogatszy bokser świata za samo wyjście do ringu dodał do swojego majątku kilkadziesiąt milionów dolarów. Za sensacje można uznać fakt, że Logan Paul wytrzymał w ringu na pełnym dystansie, a pomiędzy nim i byłym mistrzem świata nie było widać sportowej przepaści.
 • ​Chabib Nurmagomiedow odrzucił walkę za 100 milionów dolarów!

  ​Chabib Nurmagomiedow odrzucił walkę za 100 milionów dolarów!

  ​Chabib Nurmagomiedow - wielka gwiazda MMA i teoretycznie emerytowany mistrz UFC, dostał znakomitą od strony finansowej propozycję stoczenia walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem juniorem.
 • Boks. Mayweather stoczy 6 czerwca pokazową walkę z youtuberem Paulem

  Boks. Mayweather stoczy 6 czerwca pokazową walkę z youtuberem Paulem

  ​Floyd Mayweather junior (50-0, 27 KO) - prawdopodobnie najwybitniejszy pięściarz XXI wieku, wraca na ring 6 czerwca na pokazową walkę z youtuberem Loganem Paulem. Ale rozpiska walk zadowoli każdego.
 • Boks. Floyd Mayweather junior potwierdza walkę z Loganem Paulem

  Boks. Floyd Mayweather junior potwierdza walkę z Loganem Paulem

  ​Planowana pierwotnie na 20 lutego tego roku walka jednego z najlepszych bokserów wszech czasów Floyda Mayweathera juniora (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem (0-1) - youtuberem o gigantycznej popularności - prawdopodobnie się odbędzie. Potwierdza to sam Mayweather jr.
 • Boks. Tyson: Ten argument o Mayweatherze do mnie nie trafia

  Boks. Tyson: Ten argument o Mayweatherze do mnie nie trafia

  Floyd Mayweather jr (50-0, 27 KO) sam siebie mianował TBE, czyli "Najlepszym w historii". Inna legenda - Mike Tyson, docenia jego osiągnięcia, ale nie zgadza się z nazywaniem go najlepszym z najlepszych.
 • Boks. Floyd Mayweather: Logan Paul, Jake Paul, a potem 50 Cent

  Boks. Floyd Mayweather: Logan Paul, Jake Paul, a potem 50 Cent

  ​Floyd Mayweather jr (50-0, 27 KO) ma okazję do zarobku na pokazowych walkach, więc z tego skorzysta. Wiemy już, że jego walka z Loganem Paulem odbędzie się w późniejszym terminie. Data lutowa nieaktualna, ale "Piękniś" ma w planach już kolejne podobne walki.
 • Boks. Władimir Kliczko, Floyd Mayweather i Andre Ward w Galerii Sław

  Boks. Władimir Kliczko, Floyd Mayweather i Andre Ward w Galerii Sław

  Międzynarodowa Bokserska Galeria Sław (International Boxing Hall of Fame) została wzbogacona o trzech kolejnych wybitnych pięściarzy. Niestety, w tym elitarnym gronie wciąż bez Polaka. Jedyny nominowany - Darek Michalczewski, będzie musiał poczekać przynajmniej rok dłużej.
 • Boks. Floyd Mayweather jr stoczy pokazową walkę z youtuberem Loganem Paulem

  Boks. Floyd Mayweather jr stoczy pokazową walkę z youtuberem Loganem Paulem

  ​Słynny amerykański bokser Floyd Mayweather jr, były mistrz świata w pięciu kategoriach wagowych, ogłosił, że 20 lutego stoczy pokazową walkę z youtuberem Loganem Paulem. Miejsce pojedynku nie zostało jeszcze ustalone.
 • Boks. ​Floyd Mayweather junior wróci na ring 28 lutego

  Boks. ​Floyd Mayweather junior wróci na ring 28 lutego

  ​Floyd Mayweather junior (50-0, 27 KO) w lutym wróci na ring i znów pokaże się japońskim kibicom. Nie będzie to jednak raczej pojedynek wliczany do jego oficjalnego, bajecznego rekordu, tylko raczej "pokazówka".
 • Boks. Floyd Mayweather jr: Wracam w 2021 roku w Japonii

  Boks. Floyd Mayweather jr: Wracam w 2021 roku w Japonii

  Jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów, niepokonany Floyd Mayweather jr po raz kolejny zapowiada swój powrót, jak zwykle w enigmatyczny sposób. Czy tym razem zapowiedzi Amerykanina zostaną zrealizowane? Całkiem możliwe, gdyż Japonia, która ma być miejscem powrotu, od dawna ma dobre relacje z emerytowanym królem boksu.

Filmy - Floyd Mayweather (7)

 • BOKS. Czy Floyd Mayweather Jr. po raz kolejny wyjdzie na ring? WIDEO

  „Japonio, nadchodzę!” 44-latek poinformował na Instagramie, że w 2021 roku zamierza wrócić. Nie sprecyzował jednak, co dokładnie ma na myśli obwieszczając swój powrót.
 • Floyd Mayweather uczy swojego syna boksu. Wideo

  Nadal nie jest jasne, czy Floyd Mayweather jr powróci jeszcze na ring, ale niewykluczone, że wkrótce pojawi się na nim jego syn - Koraun. Na Instagramie były mistrz świata opublikował nagrania, na którym razem z synem odbywają wspólne treningi.
 • Boks. Tyson Fury bawi się w Las Vegas z Mayweatherem Jr. Wideo

  Tyson Fury potwierdził swoją walkę na gali WWE przeciwko Braunowi Strowmanowi. Wrestlingowa gala, na której zawalczy Fury odbędzie się 31 października. Będąc w Las Vegas, pięściarz bawił się w bokserskim gronie na jednej z dyskotek. W sieci udostępnił zdjęcie z Floydem Mayweatherem Jr.
 • Mayweather pochwalił się kolekcją luksusowych samochodów. Wideo

  Floyd Mayweather jr (50-0, 27 KO) lubi chwalić się swoim bogactwem w mediach społecznościowych. Tym razem pięściarz pokazał swój garaż wypełniony luksusowymi samochodami.