flota

Artykuły - Flota (129)

 • Jak rozwinąć biznes i zyskać dodatkowe dochody?

  Jak rozwinąć biznes i zyskać dodatkowe dochody?

  Prowadzisz małą lokalną firmę i szukasz dróg rozwoju? Chcesz zarabiać większe pieniądze, a jednocześnie nie masz czasu, by więcej pracować? W takiej sytuacji warto wykorzystać potencjał swojego lokalu i dołączyć do projektu Furgonetka Punkt. Otwarcie u siebie punktu nadań przesyłek kurierskich pozwoli zwiększyć dochody bez inwestycji i ryzyka.
 • Koszty serwisowania

  Koszty serwisowania

  Samochody jeżdżące we flotach muszą spełniać konkretne wymagania. Takie pojazdy z założenia pokonują duże przebiegi, a to oznacza stosunkowo wysokie koszty utrzymania. Rozumiemy przez to nie tylko koszt paliwa, ale również obsługi serwisowej, w tym przeglądów gwarancyjnych. W pojęciu tym mieszczą się jednak nie tylko kwoty, które trzeba zapłacić w serwisie, ale również te, których firma nie zarobiła na skutek konieczności odstawienia samochodu np. na przegląd. Przy większych flotach, mogą to być naprawdę znaczące pieniądze.
 • Szaro-niebieska flota PKP Intercity

  Szaro-niebieska flota PKP Intercity

  Szaro-niebieskie z czarnym pasem wzdłuż okien - tak będą wyglądały nowe pociągi PKP Intercity produkowane przez konsorcjum Stadler Polska oraz Newag. Wszystkie pociągi wchodzące w skład floty narodowego przewoźnika mają mieć nowoczesny, spójny wygląd. Pasażerowie pojadą nimi pod koniec 2015 r.
 • Rosja: 21 marca Duma rozpatrzy projekt ustawy o przyłączeniu Krymu

  Rosja: 21 marca Duma rozpatrzy projekt ustawy o przyłączeniu Krymu

  Duma Państwowa 21 marca rozpatrzy projekt ustawy o uproszczeniu procedury przyjmowania do Federacji Rosyjskiej nowych terytoriów - poinformował we wtorek pierwszy wiceprzewodniczący izby niższej parlamentu Rosji Iwan Mielnikow.
 • Obama i Cameron: Obecność rosyjskich sił na Krymie - nie do przyjęcia

  Obama i Cameron: Obecność rosyjskich sił na Krymie - nie do przyjęcia

  Prezydent USA Barack Obama i premier Wielkiej Brytanii David Cameron zgadzają się, że militarna obecność Rosji na należącym do Ukrainy Krymie jest nie do przyjęcia - poinformował Biały Dom w środę po rozmowie telefonicznej obu przywódców.
 • Ukraina: Koncentracja sprzętu wojskowego w Cieśninie Kerczeńskiej

  Ukraina: Koncentracja sprzętu wojskowego w Cieśninie Kerczeńskiej

  Na przeprawie promowej Krym-Kaukaz w Cieśninie Kerczeńskiej, oddzielającej Rosję od Krymu, odbywa się koncentracja sprzętu wojskowego - poinformowała w poniedziałek ukraińska Państwowa Straż Graniczna.
 • Krym: Rosyjska Flota Czarnomorska zaangażowana w obronę

  Krym: Rosyjska Flota Czarnomorska zaangażowana w obronę

  Premier Autonomicznej Republiki Krymu Siergiej (Serhij) Aksjonow przyznał w sobotę, że żołnierze stacjonującej tu rosyjskiej Floty Czarnomorskiej "zaangażowani są" w ochronę najważniejszych obiektów na półwyspie.
 • Sikorski: Polska poważnie zaniepokojona wydarzeniami na Ukrainie

  Sikorski: Polska poważnie zaniepokojona wydarzeniami na Ukrainie

  Przebywający z wizytą w Iranie minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział w sobotę, że Polska jest zaniepokojona wydarzeniami na Ukrainie oraz potwierdził, że na Krymie doszło do "interwencji" sił rosyjskich.
 • Rosja: Ruchy wojsk na Krymie w zgodzie z umowami z Ukrainą

  Rosja: Ruchy wojsk na Krymie w zgodzie z umowami z Ukrainą

  Ruchy rosyjskich wojsk na Krymie pozostają w zgodzie z umowami zawartymi z Ukrainą w sprawie rozmieszczenia sił zbrojnych - oświadczył ambasador Rosji przy Organizacji Narodów Zjednoczonych, Witalij Czurkin.
 • Rosyjscy żołnierze na ulicach Sewastopola. Flota w stanie podwyższonej gotowości bojowej

  Rosyjscy żołnierze na ulicach Sewastopola. Flota w stanie podwyższonej gotowości bojowej

  Rosyjski transporter opancerzony pojawił się ulicach Sewastopola. Z kolei Czarnomorska Flota Federacji Rosyjskiej, która stacjonuje na Półwyspie Krymskim, została postawiona w stan podwyższonej gotowości bojowej.