Flexxip

Artykuły - Flexxip (7)

 • 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o projekcie Albo Inaczej

  10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o projekcie Albo Inaczej

  Album "Albo Inaczej" spod szyldu wytwórni Alkopoligamia.com to inicjatywa bez precedensu w historii polskiego rapu. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście lub chcecie poznać ją lepiej przed pierwszym odsłuchem, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu. Zebraliśmy dla was wszystkie najważniejsze informacje o tym przedsięwzięciu.
 • W grupie siła. 10 polskich składów rapowych, na których powrót czekają słuchacze

  W grupie siła. 10 polskich składów rapowych, na których powrót czekają słuchacze

  W czasach, gdy forsuje się indywidualności, coraz więcej raperów samodzielnie realizuje swoje wizje artystyczne, nie łącząc się w grupy z kolegami po fachu. Nie zapominajmy jednak, że w przeszłości mieliśmy sporo składów, które tworzyły historię i trzymały poziom, toteż odbiorcy z chęcią usłyszeliby od nich coś nowego. Poniżej prezentujemy dziesięć ekip, które swego czasu zawładnęły odtwarzaczami entuzjastów rapu.
 • Krystyna Prońko przerabia hiphopowy klasyk "Oszuści"

  Krystyna Prońko przerabia hiphopowy klasyk "Oszuści"

  W sieci pojawił się teledysk do nowej wersji utworu "Oszuści" grupy Flexxip, który przerobiła Krystyna Prońko.
 • Kobiety ze zbiorów własnych Mesa

  Kobiety ze zbiorów własnych Mesa

  - Pokazaliśmy Mesa, jaki mógłby być za dekadę - ma resztkę wiernych fanek, dalej wkręca się na młodzieżowe imprezy, ale tak naprawdę jest już tym nieco zmęczony - zarówno zdradzaniem jak i chlaniem - tak o nowym klipie do utworu "Zdrada '06", który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, opowiada naszemu portalowi jego główny bohater Mes.
 • Mes: Nie jestem grafomanem

  Mes: Nie jestem grafomanem

  "Wjaazd" to pierwszy singel promujący solowy album Mesa, znanego ze składów Flexxip i 2cztery7. Teledysk to utworu pilotującego płytę "Alkopoligamia: Zapiski typa" jest już dostępny na stronach INTERIA.PL. Z tej okazji Mes szczegółowo opowiedział nam m.in. o przesłaniu tego klipu.
 • Mes: Premiera "Zapisków typa"

  Mes: Premiera "Zapisków typa"

  "Alkopoligamia: zapiski typa" to tytuł solowego albumu Mesa, współzałożyciela i producenta składów Flexxip i 2cztery7. Płyta miała premierę w ostatni weekend, a promuje ją singel "Wjaazd", do którego nakręcono teledysk.
 • Zapiski Mesa

  Zapiski Mesa

  Długo oczekiwany solowy album dwudziestodwuletniego Mesa z Warszawy będzie jego trzecią płytą. Raper znany dotąd jako współzałożyciel i producent składów Flexxip i 2cztery7 kazał czekać na swój samodzielny projekt od 2001 roku.