fleksiterianizm

Artykuły - Fleksiterianizm (3)

 • Uwaga na dietetyczne trendy

  Uwaga na dietetyczne trendy

  Każdy rok przynosi ze sobą zupełnie nowe trendy - w modzie, makijażu czy nawet kierunkach naszych podróży. Nie inaczej sprawa wygląda z jedzeniem. Jakie dietetyczne trendy tym razem opanują świat? Czym będziemy się inspirować w 2017 roku, by być pięknymi i tryskać witalnością?
 • Nadchodzi czas na bezmięsne produkty na półce wędlin

  Nadchodzi czas na bezmięsne produkty na półce wędlin

  - Weganizm i wegetarianizm to moda, styl życia i pewna ideologia. Łagodniejszą odmianą, którą też niektórzy zaliczają do wegetarianizmu jest fleksiterianizm - mówi Magdalena Nowak dyrektor ds. marketingu REGIS.
 • Nowa moda na zdrowe jedzenie?

  Nowa moda na zdrowe jedzenie?

  Wegetarianizm od dawna stanowi słowo klucz wśród modnych diet. Jednak nie każdy chce zupełnie rezygnować z jedzenia mięsa. Ci, których uwiodło modne słowo "wege" mogą przejść na fleksitarianizm - dietę, która zakłada okazjonalne spożywanie mięsa.

Filmy - Fleksiterianizm (1)

 • Co dietetyk Jakub Mauricz sądzi o fleksitarianizmie?

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Jakub Mauricz. Dietetyk zdradził vo sądzi o fleksitarianizmie, czyli zdobywającej popularność diecie polegającej na ograniczeniu spożywania mięsa. - Przede wszystkim nie powinniśmy tworzyć złej relacji z jedzeniem - powiedział. - To jest odpowiednia dieta, którą możemy wdrożyć bez większego ryzyka - dodał. (20m2 Łukasza/x-news)