FlashForward: Przebłysk jutra

Synonimy:
FlashForward, Przebłysk jutra
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - FlashForward: Przebłysk jutra (6)

 • Powrót "FlashForward"

  Powrót "FlashForward"

  Po przerwie spowodowanej tymczasowym zawieszeniem produkcji, serial "FlashForward: Przebłysk jutra" powraca na antenę z kolejnymi odcinkami. W USA można śledzić losy bohaterów od 18 marca, natomiast polscy widzowie będą mogli oglądać serial od 3 kwietnia w AXN.
 • Czy Szekspir uratuje świat?

  Czy Szekspir uratuje świat?

  Joseph Fiennes, znakomity angielski aktor teatralny i filmowy jest znany polskim widzom przede wszystkim z ról w obrazach "Ukryte pragnienia", "Zakochany Szekspir" i "Elizabeth". Teraz artysta pojawia się w nowym serialu "FlashForward: Przebłysk jutra", który od soboty, 14 listopada, można oglądać na kanale AXN.
 • Seriale z lektorem i bez (z napisami)

  Seriale z lektorem i bez (z napisami)

  Opinie widzów na temat emitowania zagranicznych filmów z lektorem lub w wersji oryginalnej z napisami są podzielone. Telewizja AXN postanowiła rozwiązać ten problem - nowy serial "FlashForward" będzie emitowany na dwa sposoby.
 • Prawdziwie serialowy aktor

  Prawdziwie serialowy aktor

  Dominic Monaghan, znany widzom przede wszystkim z roli Charlie'ego w serialu "Lost. Zagubieni" pojawi się gościnnie w nowej produkcji amerykańskiej stacji ABC "FlashForward: Przebłysk jutra".
 • "FlashForward" nie pobije "Lostów"

  "FlashForward" nie pobije "Lostów"

  Zapowiadany jako hit obecnego sezonu w amerykańskiej telewizji, serial "FlashForward: Przebłysk jutra" rozczarował wynikami już na samym starcie. Produkcja niespodziewanie straciła widzów już podczas emisji 2. odcinka (około 2 mln)! Pomimo tego, twórcy nowej produkcji stacji ABC otrzymali już zamówienie na realizację pełnej serii.
 • "Następca Lostów" niebawem w Polsce

  "Następca Lostów" niebawem w Polsce

  Telewizja AXN Polska na listopad szykuje prawdziwą gratkę dla swoich widzów. Po dwóch miesiącach od amerykańskiej premiery na ekranach naszych telewizorów pojawi się za jej sprawą amerykański hit, okrzyknięty następcą "Lost. Zagubionych", serial "Flash Forward - Przebłysk Jutra".