Flaming

Artykuły - Flaming (24)

 • Natron. Jezioro, które przynosi śmierć

  Natron. Jezioro, które przynosi śmierć

  Z pozoru spokojne i niewinne, skrywa w sobie śmiertelną tajemnicę. Legenda głosi, że położone w Tanzanii jezioro Natron przemienia w kamień każdą z istot, która tylko zbliży się do jego tafli...
 • Zrobił plakat z własnej krwi. Film!

  Zrobił plakat z własnej krwi. Film!

  Wayne Coyne z amerykańskiej formacji The Flaming Lips wykonał plakat, używając do malowania własnej krwi. Film, dokumentujący pracę artysty, możecie zobaczyć poniżej.
 • Fani Pink Floyd ich nienawidzą

  Fani Pink Floyd ich nienawidzą

  Amerykańska grupa The Flaming Lips porwała się na coś, co wielu zagorzałych fanów Pink Floyd może uznać za świętokradztwo. Jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych ostatnich 20 lat zarejestrował własną wersję słynnego albumu "Dark Side Of The Moon". - Dostajemy gniewne maile od fanów Pink Floyd - przyznał w rozmowie z INTERIA.PL Wayne Coyne, lider The Flaming Lips.
 • OFF Festival: Na granicy snu

  OFF Festival: Na granicy snu

  - To będzie najlepsze zakończenie festiwalu w waszym życiu - zapowiedział przed koncertem The Flaming Lips na OFF Festival wokalista grupy Wayne Coyne. Czy najlepsze? Być może. Na pewno takie, o którym szybko się nie zapomina.
 • Brudna strona Księżyca

  Brudna strona Księżyca

  The Flaming Lips "The Flaming Lips and Stardeath and White Dwarfs with Henry Rollins and Peaches Doing The Dark Side of the Moon", Warner
 • The Flaming Lips na Offie

  The Flaming Lips na Offie

  Amerykańska grupa The Flaming Lips to kolejny potwierdzony wykonawca, który zaprezentuje się na Off Festival. Przypomnijmy, że impreza dowodzona przez Artura Rojka w tym roku przenosi się z Mysłowic do Katowic.
 • Blisko doskonałości

  Blisko doskonałości

  The Flaming Lips "Embryonic", Warner
 • Cover "The Dark Side of the Moon"

  Cover "The Dark Side of the Moon"

  Amerykańska grupa The Flaming Lips postanowiła nagrać własną wersję albumu "The Dark Side of the Moon" Pink Floyd.
 • Dlaczego flamingi stoją na jednej nodze?

  Flamingi stoją na jednej nodze, by dłużej utrzymać ciepłotę ciała, wynika z badań amerykańskich naukowców - podaje pismo "Zoo Biology".
 • Marsz żywych trupów

  Marsz żywych trupów

  Aż 1000 fanów towarzyszyło amerykańskiej formacji The Flaming Lips w corocznym marszu z okazji Halloween.

Filmy - Flaming (9)

 • Jak to jest potańczyć z flamingiem?

  Jak to jest potańczyć z flamingiem? Przekonał się o tym pewien urlopowicz, który wybrał się na odpoczynek na jedną z wysp położonych na Morzu Karaibskim. Taniec sprawił ogrom przyjemności mężczyźnie, ale widać, że flaming tez jest zadowolony.
 • Ten maluch skradnie wsze serca! Zobaczcie sami

  Malutki flaming z Denver Zoo postanowił wybrać się na króciutki spacer. Niestety udało mu się zobaczyć jedynie kilka zakamarków miejsca, gdzie dorastał - mroźna pogoda uniemożliwiła mu wyjście na zewnątrz. Zobaczcie tylko jak rozkosznie stawia swoje pierwsze kroki. (STORYFUL/x-news)
 • Ciekawski młody flaming wyszedł na pierwszy zimowy spacer

  Swift, najmłodszy członek rodziny flamingów z zoo w Denver, wyszedł na pierwszy zimowy spacer. Po kilku pierwszych nieśmiałych krokach zaczął pewniej podążać za swoim opiekunem. Spacer trwał około ośmiu minut. Gatunek flamingów chilijskich występuje wysoko w Andach, więc jest przyzwyczajony do niskich temperatur. (STORYFUL/x-news)
 • Maluch integruje się z dorosłymi flamingami i dzielnie znosi skubanie

  Ten maluch z zoo w Denver po raz pierwszy spotka dorosłych osobników swojego gatunku. Flaming po 3 miesiącach od wyklucia integruje się z chęcią i cierpliwie znosi podskubywanie kolegów. (STORYFUL/x-news)