fitness bikini

Filmy - Fitness bikini (4)

 • Piękna trenerka personalna zachwyca i inspiruje tysiące ludzi

  Lotta Lemon jest trenerką personalną i instruktorką fitness, która zachwyca i inspiruje tysiące ludzi. Piękność z Tajlandii wyróżnia się nienaganną sylwetką i wspaniałym uśmiechem. Na swoich mediach społecznościowych publikuje wiele ćwiczeń i pięknych zdjęć. (Agencja TVN/x-news)
 • 48-letnia Ślązaczka mistrzynią bikini fitness

  Katarzyna Kowalik jest mistrzynią Europy Miss Bikini Fitness. Jej trenerem jest jej mąż Mikołaj - mistrz i rekordzista Polski w klasycznym wyciskaniu sztangi na ławeczce. W osiągnięciu sukcesu nie przeszkodził jej dojrzały wiek ani przebyta choroba nowotworowa. 10 lat temu pani Kasia musiała się zmierzyć z czerniakiem. Wówczas zdecydowała, że nie zmarnuje żadnego dnia swojego życia. Po operacji przeszła rehabilitację. W jej życiu pojawił się sport. Namówił ją do tego pan Mikołaj. O wspólnej pasji małżeństwo opowiedziało w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Polki podbijają świat bikini fitness. Na czym polega ta dyscyplina?

  Aż 5 medali - w tym 2 złote i 3 srebrne , przywiozły reprezentantki Polski z mistrzostw świata IFBB Bikini Fitness w Ekwadorze. Reprezentujące Polskę sportsmenki są niezwykle utalentowane i zgodnie podkreślają, że odczuwają dumę ze swojego pochodzenia. Natalia Czajkowska, Natala Damek, Nikoletta Sularz i Patrycja Słaby opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swojej dyscyplinie. - Jest to taki sport, który cieszy oko – wyjaśniła Czajkowska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Piękna trenerka personalna robi karierę. Wzięła udział w oficjalnych zawodach bikini fitness

  Alysia Kaempf robi coraz większą karierę w Stanach Zjednoczonych. Amerykanka potwierdza, że dzięki diecie, treningom i wyrzeczeniom można wyglądać znakomicie. Alysia Kaempf jest modelką i trenerką personalną. Teraz zjawiskowa Amerykanka postanowiła rywalizować w oficjalnych zawodach bikini fitness. (Agencja TVN/x-news)