Fitmania Ladies

Filmy - Fitmania Ladies (18)

 • Fitmania Ladies: Wzmocnienie kręgosłupa

  Wiele osób ma siedzący tryb życia, pracujemy przy biurkach, do pracy najczęściej dojeżdżamy komunikacją miejską bądź samochodem, a w domu także siedzimy na kanapie. Taki tryb życia sprawia, że nasze mięśnie są osłabione, dlatego bardzo ważne jest wzmacnianie tych partii mięśniowych, które odpowiedzialne są za stabilizację kręgosłupa: mięśni pleców, brzucha i pośladków. Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.
 • Fitmania Ladies: Ćwiczenia z użyciem hantli

  Proste ćwiczenia z użyciem hantli spokojnie możecie zrobić w domu! A efekt, jaki uzyskacie, naprawdę zachwyci. Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.
 • Fitmania Ladies: 5 najlepszych ćwiczeń na brzuch i boczki

  Za duży brzuch, odstające boczki... Która z kobiet nie ma problemu z tymi partiami ciała? Gwarantujemy, że systematyczne wykonywanie tych pięciu naprawdę skutecznych ćwiczeń pomoże wam pozbyć się kompleksów i tym samym cieszyć się piękną figurą i zdrowym ciałem. Zaczynamy! Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.
 • Fitmania Ladies: 5 mitów o odchudzaniu

  W dzisiejszym odcinku Marta obala 5 popularnych mitów dotyczących odchudzania. Często słyszymy ile posiłków i o której powinno się jeść, by schudnąć. Dowiedz się, które z popularnych teorii to tak naprawdę mity! Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.