Fitmania

Filmy - Fitmania (15)

 • Fitmania: Za słaby na drążek? Zmień to!

  W dzisiejszym odcinku Michał zdradza jakie ćwiczenia należy wykonywać, żeby nie mieć problemów z podciąganiem się na drążku. Silne bicepsy nie wystarczą! Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.
 • Gdy biceps nie chce już rosnąć? Poznaj "metodę 21"

  "Metoda 21" to ćwiczenia powtarzane 21 razy. Każda seria ćwiczeń podzielona jest na 7 powtórzeń. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi i czemu to służy. Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.
 • Fitmania: Trening FBW

  W dzisiejszym odcinku porozmawiamy na temat treningu FBW, czyli Full Body Workout. To bardzo ważny zwrot dla każdego bywalca siłowni. Posłuchajcie, co to takiego! Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.
 • Fitmania: Rozgrzewka

  W tym odcinku zajmiemy się bardzo ważnym elementem treningu, czyli rozgrzewką. Jak należy to zrobić, by cały trening przebiegł efektywnie i bezpiecznie? Koniecznie zobaczcie! Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.