Nowe Technologie - firma

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Firma (Film (1993)[The Firm] Reż.Sydney Pollack) ,

Artykuły - Firma (1460)

 • Jak ochronić firmowy komputer przed ekstremalną pogodą?

  Jak ochronić firmowy komputer przed ekstremalną pogodą?

  Ekstremalna pogoda może być poważnym zagrożeniem dla danych zgromadzonych na komputerach, szczególnie firmowych . Jak się przed nią obronić?
 • HP wygrywa spór dotyczący serwerów z procesorami Itanium

  HP wygrywa spór dotyczący serwerów z procesorami Itanium

  Zgodnie z orzeczeniem sądu, HP wygrywa spór dotyczący serwerów z procesorami Itanium. Umowa wymaga, by firma Oracle przeniosła swoje oprogramowanie na serwery bazujące na procesorach Itanium.
 • Sony nadal pod kreską

  Sony nadal pod kreską

  Sony w ostatnim kwartale zanotowało 314 mln dolarów straty - w analogicznym okresie rok temu ta japońska firma zanotowała stratę 198 mln dolarów. Przychody wzrosły o 1,4 proc.
 • 11 proc. klientów Apple ma o nim gorsze zdanie

  11 proc. klientów Apple ma o nim gorsze zdanie

  Czy Apple straciło w oczach swoich klientów wiele ze swojej magi po śmierci Steve'a Jobsa? Według sondażu przeprowadzonego przez firmę iGR, istnieje grupa fanów Apple, dla których firma bez Jobsa nie jest już tym samym.
 • Lenovo wyprzedza firmę Dell

  Lenovo wyprzedza firmę Dell

  Lenovo wyprzedziła firmę Dell, zajmując drugie miejsce - najwyższe jak dotąd - pod względem sprzedaży komputerów PC na świecie. Tak wynika ze wstępnych danych opublikowanych dzisiaj przez firmę analityczną International Data Corporation (IDC),
 • TX-P55VT30 i TX-P65VT30 - nowe NeoPlasmy Panasonica

  TX-P55VT30 i TX-P65VT30 - nowe NeoPlasmy Panasonica

  Firma Panasonic rozszerza linię telewizorów plazmowych NeoPlasma o nowe modele - TX-P55VT30 oraz TX-P65VT30 o dużym calarzu.
 • Blu-ray w samochodzie - po co?

  Blu-ray w samochodzie - po co?

  Firma Audiovox pochwaliła się pierwszym na świecie odtwarzaczem samochodowym Blu-ray. W pierwszej chwili robi on wrażenie. Potem pojawia się pytanie - po co komu taki odtwarzacz w aucie?
 • Luksusowe hotele zaatakowane przez hakerów

  Luksusowe hotele zaatakowane przez hakerów

  Hakerzy zdołali wykraść dane należące do kilku tysięcy klientów najbardziej ekskluzywnych hoteli w USA, obsługiwanych przez firmę HEI Hospitality. Na liście znalazły się między innymi Hilton, Marriott i Sheraton.
 • Telewizja nowej ery - IPTV

  Telewizja nowej ery - IPTV

  Na targach IBC 2010 firma Ericsson pokazała nieograniczone możliwości tworzenia i dostarczania treści telewizyjnych następnej generacji oraz zarządzania nimi.
 • Fala pozwów przeciwko amerykańskim blogerom

  Fala pozwów przeciwko amerykańskim blogerom

  W ciągu kilku tygodni amerykańska firma Righthaven pozwała ponad 100 właścicieli blogów i stron z odnośnikami do serwisów informacyjnych. Powodem są publikowane na ich łamach artykuły prasowe.