mobtech - firma

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Firma (Film (1993)[The Firm] Reż.Sydney Pollack) ,

Artykuły - Firma (225)

 • 100 milionów sprzedanych urządzeń nawigacyjnych Garmin

  100 milionów sprzedanych urządzeń nawigacyjnych Garmin

  Przez ostatnie 23 lata firma Garmin dostarczyła użytkownikom 100 milionów urządzeń nawigacyjnych przeznaczonych dla kierowców, sportowców, żeglarzy i podróżników.
 • TP-LINK otwiera polskie przedstawicielstwo

  TP-LINK otwiera polskie przedstawicielstwo

  Firma TP-LINK, jeden z największych na świecie dostawców urządzeń służących do komunikacji bezprzewodowej oraz szerokopasmowej, oficjalnie zainaugurowała działalność polskiego przedstawicielstwa.
 • Najszybszy smartfon świata

  Najszybszy smartfon świata

  Koreańska firma LG zapowiedziała wypuszczenie na rynek pierwszego na świecie smartfona z dwurdzeniowym procesorem Tegra 2.
 • Internet 1 Gb/s w Polsce

  Internet 1 Gb/s w Polsce

  Telefonia Dialog rozpoczyna eksperyment z szybkością sieci. Tysiąc użytkowników z siedmiu miast otrzyma łącza o szybkości 1 Gb/s - i to w cenie zaledwie 59 zł. Będziemy mieć w Polsce sieć jak w eksperymencie Google?
 • Jaki będzie tablet BlackBerry

  Jaki będzie tablet BlackBerry

  O tym, że firma RIM szykuje tablet, który dołączy do grona urządzeń z linii BlackBerry wiedzą już chyba wszyscy. Co jakiś czas w sieci pojawiają się kolejne doniesienia o tajemniczym urządzeniu, tym razem nie sposób ich pominąć. Czym zaskoczy nas kanadyjski producent?
 • Nexus One - Nexus Last

  Nexus One - Nexus Last

  Eric Schmidt, szef Google, stwierdził że jego firma nie wypuści na rynek następcy telefonu Nexus One. Zaznaczył on w wywiadzie, że Nexus był projektem jednorazowym, którego głównym celem miało być rozpowszechnienie urządzeń opartych na systemie Android - i ta sztuka się mu udała.
 • Stumilionowy smartfon BlackBerry

  Stumilionowy smartfon BlackBerry

  W ciągu pierwszego kwartału firma RIM dostarczyła na rynek stumilionowy smartfon BlackBerry. Ponad połowa z tych 100 milionów smartfonów została dostarczona w ciągu ostatnich 18 miesięcy.
 • Apple - głos w sprawie samobójstw

  Apple - głos w sprawie samobójstw

  Szef Foxconn, firmy, której pracownicy odbierają sobie życie, już przemówił, głos zabrała w końcu firma, na której zlecenie fabryki Foxconn produkują w zawrotnym tempie iSprzęt.
 • HTC planuje dwuekranowe telefony dotykowe

  HTC planuje dwuekranowe telefony dotykowe

  HTC, znany producent zaawansowanych telefonów komórkowych, szykuje kolejną rewolucję na rynku. Firma rozpocznie produkcję dwuekranowych telefonów dotykowych.
 • Darmowe gry w Ovi Store

  Darmowe gry w Ovi Store

  Firma Digital Chocolate, wydawca gier przeznaczonych na wszystkie platformy, zanotowała już ponad 4 miliony pobrań z Ovi Sklepu firmy Nokia. Teraz użytkownicy Ovi Sklepu w wybranych krajach, w tym w Polsce, mogą w kwietniu i maju 2010 roku za darmo pobrać pięć gier.