wydarzenia - firma

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Firma (Film (1993)[The Firm] Reż.Sydney Pollack) ,

Artykuły - Firma (228)

 • HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  HP EliteBook – laptop biznesowy najwyższej klasy

  Solidny laptop biznesowy to niezwykle ważny partner w każdym biznesie. Warto zatem znaleźć sprzęt, który sprawi, że realizowanie obowiązków firmowych będzie szło sprawnie i przyjemnie. Dobrym tropem może okazać się linia laptopów biznesowych HP EliteBook, w której znajdziemy aż 1659 modeli do wyboru. Jeśli należysz do mobilnych profesjonalistów, poszukujących urządzenia z wyższej półki cenowej, ale przede wszystkim jakościowej, HP EliteBook jest serią, którą zdecydowanie powinieneś się zainteresować. Dlaczego?
 • Sprawa luksusowych prostytutek z wątkiem polskim

  Francja domaga się od Estonii ekstradycji Rosjanki, która zorganizowała sieć luksusowych prostytutek. Kobieta zatrudniała około stu dziewcząt, w tym także z Polski. Według francuskiej prasy, w proceder miały też być zamieszane polskie firmy.
 • Rząd: Spanghero świadomie sprzedawała koninę jako wołowinę

  Rząd: Spanghero świadomie sprzedawała koninę jako wołowinę

  Francuska firma przemysłu mięsnego Spanghero świadomie sprzedawała końskie mięso jako wołowinę - poinformował w czwartek minister do spraw konsumenckich Benoit Hamon, przedstawiając dotychczasowe wyniki śledztwa w tej sprawie. Skandal objął 13 państw i 28 firm.
 • Właściciel platformy Deep Water Horizon zapłaci 1,4 mld USD kary

  Szwajcarska firma Transocean, właściciel wyleasingowanej przez BP platformy wiertniczej Deep Water Horizon, która spowodowała katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej, zawarł z rządem USA porozumienie, w ramach którego zapłaci 1,4 miliarda USD kary.
 • Komisja Kongresu ostrzega przed chińskimi firmami technologicznymi

  Firmy amerykańskie powinny unikać robienia interesów z dwoma wiodącymi chińskimi przedsiębiorstwami technologicznymi, ponieważ stanowią one zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych - ostrzega komisja ds. wywiadu Izby Reprezentantów.
 • Panie pośle, kup pan paralizator

  Panie pośle, kup pan paralizator

  Po morderstwie w łódzkim biurze PiS firma sprzedająca "środki ochrony" wysłała posłom ofertę z biznesową propozycją - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • Google naruszył kanadyjskie przepisy o ochronie danych

  Google naruszył kanadyjskie przepisy o ochronie danych - uznał urząd zajmujący się ochroną danych osobowych w Kanadzie (Privacy Commissioner). Firma nielegalnie gromadziła prywatne e-maile i hasła.
 • ITD: Nie było zastrzeżeń do autokaru

  ITD: Nie było zastrzeżeń do autokaru

  Firma, do której należał autokar rozbity wczoraj w Niemczech, była prowadzona solidnie, a jej autokary sprawne - wynika z kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego (ITD) - poinformował Inspektor Marek Rupental.
 • Irański wywiad oskarża... Oriflame

  Minister wywiadu Iranu Heydar Moslehi oskarżył w sobotę szwedzką firmę kosmetyczną Oriflame o działanie na szkodę bezpieczeństwa Iranu; pięciu pracowników Oriflame zostało aresztowanych pod zarzutem szpiegostwa - podaje portal Yahoo News za agencją AFP.
 • Iran zamknął oddział Oriflame w Teheranie

  Irańskie władze zatrzymały pięciu pracowników Oriflame oraz zamknęły teherański oddział tej szwedzkiej firmy, zajmującej się bezpośrednią sprzedażą kosmetyków i zatrudniającej do tego kobiety - poinformowała firma w komunikacie.