menway - firma

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Firma (Film (1993)[The Firm] Reż.Sydney Pollack) ,

Artykuły - Firma (13)

 • Na jakich ludzi uważać w pracy, czyli folwark zwierzęcy

  Na jakich ludzi uważać w pracy, czyli folwark zwierzęcy

  Sęp, lis, krowa - to tylko niektóre ze zwierząt, jakie możesz spotkać w pracy. Nie wiesz, jak się z nimi obchodzić? Masz zoofobię? Nic się nie martw, od czego masz nas! Z przymrużeniem oka podpowiemy ci, jak rozpoznać kilka gatunków i czym je karmić.
 • "Dlaczego jest pan taki wredny, panie Jobs?"

  "Dlaczego jest pan taki wredny, panie Jobs?"

  Czy był inteligentny? Wcale nie ponadprzeciętnie. Ale był geniuszem. Jego skoki wyobraźni były instynktowne, niespodziewane i czasami wręcz magiczne. Mowa o Steve Jobsie, zmarłym w październiku, współzałożycielu Apple.
 • Nowa skóra przenośnych dysków twardych

  Nowa skóra przenośnych dysków twardych

  Najnowsze dyski Iomegi są w sam raz dla osób, które chciałyby, aby jego przenośny "twardziel" wyróżniał się wśród innych sprzętów.
 • Na zawsze pozostanie dziewicą

  Na zawsze pozostanie dziewicą

  Większość byłych buntowników ubrała się w garnitury i dziś pracuje dla wielkich korporacji. Richard Branson za garniturami nie przepada, buntownikiem pozostał, ale ma za to wielką korporację.
 • Lecieć głową w dół...

  Lecieć głową w dół...

  Niektórzy mają potrzebę przeżycia czegoś ekstremalnego, zmierzenia się z własnym strachem. Jak to zrobić? Jednym z najprostszych, najpopularniejszych i najtańszych sposobów jest skok na bungee.
 • Odpowiada za 14 tys. ciąż od 1991 roku

  Odpowiada za 14 tys. ciąż od 1991 roku

  Największy bank nasienia na świecie nie narzeka na kryzys. Wręcz przeciwnie, duński Cryos ma problemy, żeby sprostać zapotrzebowaniom rynku.
 • Znaleziono skarb wart 2,6 mld dol.!

  Znaleziono skarb wart 2,6 mld dol.!

  Amerykańska firma Sub Sea Research, zajmująca się profesjonalną eksploracją wrakową, ogłosiła niedawno o odnalezieniu zatopionego w czasie II wojny światowej frachtowca.
 • REGULAMIN "Sondaż - Zegarki SMS"

  Postanowienia ogólne 1. "Sondaż - Zegarki SMS", zwany dalej Sondażem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2. Fundatorem nagród jest firma ZIBI S.A. w siedzibą w Warszawie.. 3. Sondaż trwa od godziny 00:00:01 dnia 27 sierpnia 2008 r. do godziny 23:59:59 dnia 02 września 2008 r.. Sondaż prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej . 4. Niniejszy Sondaż nie jest grą losową w rozumieniu ustawy
 • Masowe groby na... Księżycu

  Masowe groby na... Księżycu

  Amerykańska firma Celestis umożliwi pogrzeby na Księżycu dla mas już od 2009 roku - donosi niemiecki tygodnik "Der Spiegel".
 • Luksus prawdziwie męski

  Luksus prawdziwie męski

  Wśród "zabawek" prawdziwego mężczyzny, wieczne pióro zajmuje miejsce zaraz po samochodzie i zegarku - twierdzi Wojciech Bazarnik z Centrum Piór. - To idealny prezent dla mężczyzny.