Firefox OS

Artykuły - Firefox OS (28)

 • Mozilla oficjalnie kończy z Firefox OS

  Mozilla oficjalnie kończy z Firefox OS

  Ostatnia wersja Firefox OS została wydana ponad rok temu, a teraz oficjalnie zakończono prace nad całym projektem. Dodatkowo Fundacja Mozilla wycofuje się ze wsparcia dla swojej przeglądarki w wersjach dla Windows XP i Vista.
 • Firefox OS - oficjalny koniec

  Firefox OS - oficjalny koniec

  Mozilla oficjalnie kończy wsparcie dla mobilnego systemu Firefox OS, ponad dwa lata temu promowanego jako realnej "czwartej drogi" w starciu między iOS, Androidem i Windows Phone. Firefox OS miał przede wszystkim trafić do bardzo tanich telefonów.
 • Fx0 Firefox OS - przezroczysty smartfon

  Fx0 Firefox OS - przezroczysty smartfon

  Podczas targów MWC 2015 można było zobaczyć kilka nietypowych smartfonów. Jeden z nich to Fx0, przezroczysty telefon z Firefox OS.
 • Fx0 to smartfon z Firefox OS, który naprawdę może się podobać

  Fx0 to smartfon z Firefox OS, który naprawdę może się podobać

  Sieć KDDI zaprezentowała pierwszy model z systemem Firefox OS, który dostępny będzie w Japonii. Fx0 to sprzęt zdecydowanie inny (i dużo lepszy) niż dotychczas dostępne na rynku modele z ognistym liskiem.
 • Spice Fire One Mi-FX 1 - najtańszy smartfon na świecie?

  Spice Fire One Mi-FX 1 - najtańszy smartfon na świecie?

  Na terenie Indii do sprzedaży trafił Spice Fire One Mi-FX 1 - smartfon, którego pod jednym względem ciężko będzie pobić. Chodzi oczywiście o cenę. Nowe urządzenie napędzane jest przez Firefox OS i przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia ze smartfonem.
 • Ekosystem Firefox OS na kolejnych urządzeniach, rynkach i w nowych kategoriach produktów

  Ekosystem Firefox OS na kolejnych urządzeniach, rynkach i w nowych kategoriach produktów

  Firefox OS rozszerza swój zasięg. Jest już oferowany na szerokiej gamie urządzeń w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Rok po premierze pierwszych urządzeń, oprogramowanie dostępne jest na siedmiu smartfonach pięciu głównych operatorów w 15 krajach.
 • ​ZTE Open C - pierwszy smartfon z nowym Firefox OS

  ​ZTE Open C - pierwszy smartfon z nowym Firefox OS

  ZTE, jeden z pięciu największych producentów smartfonów na świecie, wprowadza do sprzedaży pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox. ZTE Open C będzie dostępny na platformie handlowej eBay.
 • Firefox OS - supertanie smartfony

  Firefox OS - supertanie smartfony

  Mozilla wraz z partnerami zapowiedziała podczas targów MWC 2014 szereg nowości dotyczących systemu mobilnego Firefox OS. Oprócz nowych telefonów, trwają prace nad bardzo tanimi smartfonami.
 • Smartfon z dwoma systemami - Android i Firefox OS

  Smartfon z dwoma systemami - Android i Firefox OS

  Czekacie na smartfony, które pozwolą na korzystanie z więcej niż jednego systemu? To powinna zainteresować was nowość firmy Geeksphone, która pozwoli na odpalenie kilku systemów.
 • Firefox OS zmierza na tablety. Czy jest na co czekać?

  Firefox OS zmierza na tablety. Czy jest na co czekać?

  Asa Dotzler z Mozilli opublikowała na swoim blogu pierwsze zdjęcia przedstawiające tablet z systemem Firefox OS na pokładzie. Poznaliśmy również specyfikację techniczną urządzenia. Czy warto zatem czekać na tabletowe wydanie systemu Mozilli?