mobtech - filmy

Artykuły - Filmy (15)

 • Filmy Disneya w 4K do kupienia w Google Play

  Filmy Disneya w 4K do kupienia w Google Play

  Chciałbyś obejrzeć filmy Disneya, Pixara lub Marvela w 4K? Od teraz masz możliwość kupienia ich w sklepie Google Play.
 • Nokia N8 - ostatnia nadzieja Finów?

  Nokia N8 - ostatnia nadzieja Finów?

  Jeszcze we wrześniu do sklepów na całym świecie trafi telefon Nokia N8, który wg ekspertów jest dla fińskiego giganta kolejną próbą pokonania iPhone'a i systemu Android. Czy udaną? Sprawdziliśmy, czy może spełnić oczekiwania użytkowników.
 • Jak będą działać filmy na iPhone 4

  Jak będą działać filmy na iPhone 4

  Dodatkowe informacje na temat aplikacji iMovie na nowym telefonie Apple są niepotwierdzone, ale - według TidBITS - wiarygodne. iMovie będzie działała tylko na iPhone 4. Nie obsłuży jej nawet iPhone 3GS, ponieważ tylko nowa wersja procesora A4 poradzi sobie z takim obciążeniem.
 • Microsoft przedstawia telefony KIN

  Microsoft przedstawia telefony KIN

  Koncern Microsoft wprowadza na rynek telefony komórkowe sygnowane własną marką. Urządzenia rozwijane pod nazwą projektową Pink mają służyć przede wszystkim do komunikacji w sieciach społecznościowych, a w mniejszym stopniu do pracy. To połączenie telefonu komórkowego, usług online i peceta ma otworzyć przed użytkownikami "nowy świat wrażeń".
 • ALLConverter - filmy z napisami na komórce

  ALLConverter - filmy z napisami na komórce

  ALLPlayer wprowadza na rynek nowy program do oglądania filmów w telefonach komórkowych (także w iPhonie) oraz innych urządzeniach mobilnych (np. iPodach, odtwarzaczach mp3/mp4, konsolach PSP i urządzeniach GPS).
 • Telefon odtwarzający filmy wideo

  Telefon odtwarzający filmy wideo

  Na rynku pojawił się model telefonu Grandstream GXV3140. To zarówno platforma rozwiązań telekomunikacyjno-multimedialnych, jak i wideotelefon.
 • MOTO Z10 - telefon reżysera

  MOTO Z10 - telefon reżysera

  Motorola wprowadziła na polski rynek multimedialny telefon - MOTO Z10, wyposażony w różnorodne aplikacje multimedialne.
 • Jak Siemens i jak nie Siemens - C31

  Jak Siemens i jak nie Siemens - C31

  Pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi na myśl po obejrzeniu telefonu BenQ-Siemens C31, wydaje się oczywiste - wygląda jak stary dobry Siemens.
 • Babska sprawa - Samsung SGH-E570

  Babska sprawa - Samsung SGH-E570

  Są telefony serii Walkman, są aparaty dla sportowców, więc dlaczego nie mogłyby być dla kobiet? Owszem. Mogłyby. I są. Choćby Samsung SGH - E570.
 • Robert Redford i filmy na komórki

  Robert Redford i filmy na komórki

  Robert Redford i jego Sundance Institute, wraz z ze Stowarzyszeniem GSM, ujawniły 5 finalistów konkursu na krótkometrażowy film w wersji mobilnej