InteriaTV - filmy

Filmy - Filmy (671)

 • "Szkoła Babel"

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin? Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości.
 • "Crimson Peak. Wzgórze krwi"

  Gotycki horror w reżyserii Guillermo del Toro, twórcy "Labiryntu fauna" i serii "Hellboy". Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria. Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podaje.
 • "Stażysta"

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).
 • "Dziennik panny służącej"

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha.
 • "Dureń"

  Film o uczciwym człowieku w nierównym starciu z machiną biurokratyczną. Dima Nikitin pracuje w niedużym miasteczku jako hydraulik. Spośród kolegów wyróżnia go uczciwość i prawość. Pewnej nocy w cieszącym się złą sławą wiekowym hotelu robotniczym pękają rury. Do czasu przybycia ekipy nic nie zapowiada tragedii. Na miejscu Nikitin odkrywa, że budynek grozi zawaleniem i nie przetrwa nocy. Konieczna jest natychmiastowa ewakuacja. Ponieważ w większości zamieszkują go pijacy i włóczędzy, miejscowi oficjele unikają odpowiedzialności za skomplikowaną logistycznie operację. Osamotniony Dima podejmuje walkę o życie ponad 800 mieszkańców budynku.
 • "Magic Mike XXL"

  Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike'a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.
 • "Cena sławy"

  Świat obiega wiadomość o śmierci Charliego Chaplina. Dwóch imigrantów postanawia skraść trumnę z ciałem aktora.
 • „Dziennik panny służącej" - fragment filmu

  „Dziennik panny służącej” to odważny zapis doświadczeń młodej pokojówki, pełen seksualnych perwersji. Film jest najnowszą ekranizacją powieści Octave’a Mirbeau w reżyserii Benoit Jacquot. W poprzednich kultowych ekranizacjach Jean Renoira i Luisa Buñuela w roli zmysłowej pokojówki oglądaliśmy niekwestionowane gwiazdy europejskiego kina Paulette Goddard i Jeanne Moreau. Tym razem w tytułową bohaterkę wcieliła się Léa Seydoux – laureatka Złotej Palmy w Cannes za „Życie Adeli rozdział 1 i 2”. Polska premiera filmu 22 maja 2015.
 • "Transporter: Nowa moc"

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na malowniczej Francuskiej Riwierze nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!
 • Scarlett Johansson i Mark Ruffalo o supermocach, dzieciach i Polsce

  Scarlett Johansson i Mark Ruffalo udzielili Annie Wendzikowskiej wywiadu na temat filmu „Avengers: Czas Ultrona”. Materiał będzie miał premierę w „Dzień Dobry TVN” w niedzielę, 10 maja. Z rozmowy dowiemy się, czy Scarlett Johansson często traci panowanie nad sobą, czy chciałby mieć super moc i dlaczego tak bardzo angażuje się w akcje charytatywne. Aktorka opowiada też o swoim polskich korzeniach, o dziadku Polaku i jego rodzinie.