filmy ze zwierzętami

Filmy - Filmy ze zwierzętami (77)

 • Niewiarygodna przyjaźń tygrysa z... kozą

  Ta urocza koza Timur miała być obiadem dla syberyjskiego tygrysa Amura, przebywającego w rosyjskim zoo. Tymczasem, ku zaskoczeniu wszystkich, zwierzęta zaprzyjaźniły się ze sobą i stały się nierozłączne. Niestety niedawno kozioł Timur zmarł...
 • Robią z psów... pandy! W sieci wrze

  Pewna kawiarnia dla zwierząt w Chinach postanowiła "przerabiać" psy. Czworonogi są farbowane na czarno i biało, aby wyglądały jak... młode panda. Ta dziwaczna "atrakcja" wywołała gorącą debatę na temat traktowania zwierząt i ochrony ich praw.
 • Myśleli, że to kot. Prawda była przerażająca

  Wygląda na to, że to najbardziej pożądany kot we Francji. Ta czarna pantera została wykradziona z zoo. Gdy pojawiła się na dachu kamienicy w pobliżu Lille, wezwano odpowiednie służby. Zwierzę udało się schwytać i przewieźć w bezpieczne miejsce.
 • Owca utknęła w wodnej jaskini. Finał was zaskoczy

  Donegal, Irlandia. Na kamienistej plaży zatoki Donegal w Irlandii młody turysta rzucił się na ratunek owcy. Zwierzę utknęło w jaskini wypełnionej wodą i nie było w stanie samodzielniej się z niej wydostać. Na zewnątrz słychać było jedynie głośne beczenie. Poruszony tą prośbą o pomoc Josh Collins wskoczył do wody i wpłynął do jaskini. Po ok. 15 minutach poszukiwań udało mi się zlokalizować uwiezioną owcę i dociągnąć do brzegu. (STORYFUL/x-news)