filmy akcji

Artykuły - Filmy akcji (18)

Filmy - Filmy akcji (37)

 • "Mission: Impossible. Rogue Nation"

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.
 • Kulisy powstania „Zbuntowanej”

  Veronika Roth, autorka powieści „Zbuntowana”, zamiast prowadzić swoich bohaterów stopniowo przez fabułę, wrzuca ich w wir walki. I choć próbują ocalić świat bez użycia przemocy, starają się rozmawiać i pokojowo rozwiązywać problemy, to okoliczności nie pozostawiają im wyboru. Główna bohaterka - Tris - krucha i niepewna siebie dziewczyna, musi stanąć naprzeciw bezwzględnej, żądnej władzy i wiedzy Erudytki Jeanine.
 • "Hitman: Agent 47"

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.
 • "Szybcy i wściekli 7"

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.