film

Artykuły - Film (29951)

 • Polar: Mads Mikkelsen jak John Wick!

  Polar: Mads Mikkelsen jak John Wick!

  Już 25 stycznia na Netfliksie pojawi się Polar - nowy film z Madsem Mikkelsenem będący adaptacją popularnego komiksu. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun tej krwawej ekranizacji.
 • Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Polscy aktorzy, którzy oszpecili się dla roli

  Gdy mowa o aktorach, którzy dla roli przeszli spektakularne metamorfozy, każdy szanujący się kinoman jednym tchem wymienia Christiana Bale’a, Jareda Leto i Charlize Theron. W środowiskach filmowych plotkuje się zaś o tym, że utrata kilkudziesięciu kilogramów czy ogolenie głowy są gwarantem Oscara.
 • Największe mity na temat pokera utrwalone przez Hollywood

  Największe mity na temat pokera utrwalone przez Hollywood

  Obejrzałeś „Hazardzistów”, „Cincinnati Kid” i „Casino Royal”, więc o pokerze wiesz już całkiem sporo. Czy aby na pewno? Ile prawdy o tej grze pokazują hollywoodzkie produkcje?

Filmy - Film (229)

 • Serial z Renée Zellweger

  W maju na ekranach zadebiutuje nowy serial z Renée Zellweger w roli głównej. Aktorka ostatnio znalazła się na czołówkach plotkarskich serwisów, kiedy okazało się, że operacje plastyczne jakim się poddała, nie do końca się... udały.
 • "Proceder" - trwają zdjęcia do filmu.

  Tomasz Chada jest jedną z ikon kultury hip-hopowej w Polsce. W marcu 2018 zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Pozostawił po sobie wiele utworów oraz rzeszę fanów. Niebawem sympatycy rapera będą mogliby zobaczyć film inspirowany losami ich idola. Wśród aktorów biorących udział w produkcji nie zabraknie m.in. Jana Frycza.
 • Emil Karewicz

  Choć zagrał w ponad stu filmach, to tylko w jednym główną rolę i właśnie ten obraz zrobił spektakularną klapę. Zwykle bywał czarnym charakterem: odtwarzał postaci niesympatyczne, wredne lub obrzydliwe, a publiczność i tak go kochała. Choć najmocniej kojarzył się z gestapowskim mundurem...
 • Karygodne zachowanie kierowcy autobusu. Nie uwierzycie

  Jeden z pasażerów zarejestrował skandaliczne zachowanie kierowcy autobusu w Nowym Jorku. Mężczyzna prowadził pojazd i oglądał filmiki na swoim telefonie. Takie postępowanie mogło doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia na drodze. (STORYFUL/x-news)