Filip Nowobilski

Artykuły - Filip Nowobilski (12)

 • Duży w Maluchu: Misiek Koterski

  Duży w Maluchu: Misiek Koterski

  Misiek Koterski to niezapomniany Sylwuś z "Dnia świra". Co u niego słychać? Sprawdził to Filip Nowobilski zabierając go na przejażdżkę Maluchem.
 • Duży w Maluchu: Wapniak

  Duży w Maluchu: Wapniak

  Tym razem do białego Malucha wsiadł Maciej "Wapniak" Wapińki - youtuber, który przekonuje, że rozwój osobisty to coś naprawdę pozytywnego. Jak poradził sobie z pytaniami Filipa Nowobilskiego?
 • Duży w Maluchu: Dorota Wellman

  Duży w Maluchu: Dorota Wellman

  Dorota Wellman, jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych, dała namówić się na wywiad Filipowi Nowobilskiemu. Rozmowa rzecz jasna odbyła się w białym Maluchu. Zobaczcie tę szaleńczą jazdę na lotnisko!
 • Duży w Maluchu: Ekskluzywny Menel

  Duży w Maluchu: Ekskluzywny Menel

  Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski - jeden z najpopularniejszych polskich blogerów dał się namówić na przejażdżkę białym Maluchem z Filipem Nowobilskim. Takiej rozmowy z pewnością się nie spodziewaliście!
 • Duży w Maluchu: donGURALesko

  Duży w Maluchu: donGURALesko

  Piotr Górny, bardziej znany jako donGURALesko był gościem najnowszego odcinka Dużego w Maluchu. Dlaczego artysta uważa się za "Miłosza polskiego rapu"? Przekonajcie się sami!
 • Duży w Maluchu: Mariusz Kałamaga

  Duży w Maluchu: Mariusz Kałamaga

  Mariusz Kałamaga, znany polski kabareciarz i dawny członek grupy Łowcy.B za kierownicą białego Malucha! Śmiech, szczere wyznania i ostra jazda gwarantowane!
 • Duży w Maluchu: Bilguun Ariunbaatar

  Duży w Maluchu: Bilguun Ariunbaatar

  Dla wielu jest on naczelnym błaznem polskiej telewizji. Bilguun Aroiunbaatar - celebryta mongolskiego pochodzenia zajął miejsce za kierownicą białego Fiata 126p Filipa Nowobilskiego
 • "Duży w Maluchu": Mateusz Grzesiak

  "Duży w Maluchu": Mateusz Grzesiak

  Filip Nowobilski wybrał się swoim Fiatem 126p do Warszawy, by tam zaprosić na przejażdżkę Mateusza Grzesiaka - znanego nie tylko w Polsce coacha (trenera rozwoju osobistego) i autora siedmiu książek.
 • Duży w "maluchu": Człowiek Warga

  Duży w "maluchu": Człowiek Warga

  Maciej Dąbrowski, człowiek odpowiedzialny za popularny YouTube'owy kanał "Z Dupy", zasiadł za kierownicą białego Fiata 126p. Nie obyło się bez przekleństw i szczerych wyznań. Zobaczcie sami!
 • Duży w "maluchu": Tomasz Knapik

  Duży w "maluchu": Tomasz Knapik

  Tomasz Knapik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich głosów. Kultowy lektor dał się namówić na przejażdżkę białym "maluchem" Filipa Nowobilskiego. Szczerze wyznania gwarantowane!

Filmy - Filip Nowobilski (1)

 • YouTuberzy

  Z każdym rokiem zdobywają coraz większą rzeszę fanów. Ponadto ich niebywała popularność owocuje lukratywnymi kontraktami reklamowymi. Jaka przyszłość czeka youtuberów? Czy ich działalność jest swego rodzaju modą, czy stałym trendem wpisującym się w media?