Filip Chajzer

Artykuły - Filip Chajzer (44)

 • ​"Dzień Dobry TVN": Policja przerwała program

  ​"Dzień Dobry TVN": Policja przerwała program

  Widzowie śledzący niedzielne wydanie "Dzień Dobry TVN" mogli się mocno zdziwić! Podczas show prowadzonego przez Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme nieoczekiwanie na wizji pojawiły się dwie policjantki, które... przerwały program! Cała sytuacja została nagrana, a wideo szybko znalazło się w sieci.
 • ​Filip Chajzer zażartował z uzębienia Krzysztofa Ibisza

  ​Filip Chajzer zażartował z uzębienia Krzysztofa Ibisza

  ​Filip Chajzer opublikował na swoim Instagramie selfie w towarzystwie swojego ojca Zygmunta oraz Krzysztofa Ibisza. Cała trójka uśmiecha się, pokazując równe uzębienie. Jeden z nich pokonał konkurentów "nieskazitelną bielą" swojej szczęki. I nie był to Zygmunt.
 • Filip Chajzer jak Marek Mostowiak?

  Filip Chajzer jak Marek Mostowiak?

  Filip Chajzer pokazał ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swojego paszportu wyrobionego 21 lat temu, gdy prezenter miał 15 lat. W podpisie pod zdjęciem stwierdził, że wygląda na tej starej fotografii jak skrzyżowanie Marka Mostowiaka z serialu "M jak miłość" z Buzzem, bratem głównego bohatera filmu "Kevin sam w domu". Jednak fani dziennikarza dostrzegli podobieństwo do paru innych osób.
 • Filip Chajzer żartuje z mody na morsowanie

  Filip Chajzer żartuje z mody na morsowanie

  Kąpiele w lodowatej wodzie (i obowiązkowe relacjonowanie ich w mediach społecznościowych) zdobywają tej zimy niebywałą popularność. W tym sezonie amatorów morsowania jest tak dużo, że w niektórych miejscach ich spotkań, na przykład na plaży nad Jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie, w weekendy bywa taki tłok, że trudno dopchać się do wody. Rosnąca popularność morsowania stała się też przedmiotem żartów. Na drwiny z tej mody pozwolili sobie ostatnio Filip Chajzer i Olaf Lubaszenko.
 • Filip Chajzer zdradził, czym chciałby się zajmować, gdyby nie pracował w telewizji

  Filip Chajzer zdradził, czym chciałby się zajmować, gdyby nie pracował w telewizji

  Prowadzący "Dzień dobry TVN" wiele razy swoimi wypowiedziami wywoływał spore kontrowersje, bo żartował z tematów, z których zdaniem wielu internautów kpić nie należy. Ostatnio jednak było o nim głośno z powodu tego, że nakłonił swojego ojca do zrobienia badań, po których ten został skierowany na pilną operację, co prawdopodobnie uratowało mu życie. Dbanie o rodzinę i domowe ognisko ma u Filipa Chajzera także inny wymiar - dziennikarz zdradził bowiem, że bardzo interesuje się urządzaniem wnętrz.
 • Filip Chajzer: Co zamiast pracy w telewizji?

  Filip Chajzer: Co zamiast pracy w telewizji?

  Filip Chajzer wiele razy swoimi wypowiedziami wywoływał spore kontrowersje, bo żartował z tematów, z których zdaniem wielu internautów kpić nie należy. Ostatnio jednak było nim głośno z powodu tego, że nakłonił swojego ojca do zrobienia badań, po których ten został skierowany na pilną operację, co prawdopodobnie uratowało mu życie. Dbanie o rodzinę i domowe ognisko ma u dziennikarza także inny wymiar - dziennikarz zdradził bowiem, że bardzo interesuje się urządzaniem wnętrz.
 • Filip Chajzer: Ile schudł?

  Filip Chajzer: Ile schudł?

  Filip Chajzer pochwalił się w sieci swoją spektakularną metamorfozą. Do sieci trafiły zaskakujące zdjęcie prezentera: "2008 vs 2020".
 • Filip Chajzer oddał osocze jako ozdrowieniec

  Filip Chajzer oddał osocze jako ozdrowieniec

  Prowadzący „Dzień dobry TVN” zamieścił na Instagramie zdjęcie zrobione w stacji krwiodawstwa w Warszawie. Nieprzypadkowo. Jako osoba, która przeszła COVID-19, oddał osocze, by pomóc w leczeniu osób, które wciąż zmagają się z tym wirusem.
 • Zygmunt Chajzer w szpitalu. "To był ostatni dzwonek"

  Zygmunt Chajzer w szpitalu. "To był ostatni dzwonek"

  Zygmunt Chajzer trafił do szpitala. Popularny prezenter przejdzie dziś poważną operację. "Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek" - poinformował na Faceboooku syn dziennikarza, Filip Chajzer.
 • Wpadka Małgorzaty Ohme w "Dzień Dobry TVN"

  Wpadka Małgorzaty Ohme w "Dzień Dobry TVN"

  Podczas niedzielnego wydania "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ohme zaliczyła zabawną wpadkę. Filip Chajzer nie miał litości dla swojej koleżanki i opublikował w sieci zdjęcie z tego zdarzenia. Przy okazji zażartował z dziennikarki, co rozpętało prawdziwą lawinę komentarzy.

Filmy - Filip Chajzer (7)

 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem.
 • Filip Chajzer: Totalna beka

  Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "nadzieja telewizji" odebrał Filip Chajzer, który otrzymał aż 53% głosów i pokonał m.in. współprowadzącą "Koło fortuny" Izabelę Krzan oraz dziennikarkę TVP Sylwię Dekiert.
 • Tak możesz pomóc

  Wystarczy przekazać dowolną sumę na konto fundacji, by pomóc potrzebującym Powstańcom. Wielki finał zbiórki już 2 sierpnia!