Filip Chajzer

Artykuły - Filip Chajzer (48)

 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji. Dzięki programowi spędzili ze sobą trochę czasu, przez co nadrobili zaległości z przeszłości.
 • Pamiętaj – nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko jest w Twoich rękach!

  Pamiętaj – nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko jest w Twoich rękach!

  Hasło i motyw przewodni każdego prawdziwego superbohatera. Tylko kim on tak naprawdę jest? I czy zdawał sobie z tego, jaką odpowiedzialność bierze na siebie ambasador, dołączając do tego zacnego grona? Dziś kilka słów o twarzy akcji Mali Ratownicy Volkswagena, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem. Zygmunt Chajzer nie ukrywa, że on sam woli działać spokojnie, syna cechuje natomiast niespożyta energia i impulsywność.
 • "Plagi Breslau": Filip Chajzer na planie u Partyka Vegi

  "Plagi Breslau": Filip Chajzer na planie u Partyka Vegi

  Filip Chajzer gra w nowym filmie kryminalnym Patryka Vegi "Pagi Breslau". W kogo wciela się popularny dziennikarz?
 • Filip Chajzer: Wiem, co to ryzyko

  Filip Chajzer: Wiem, co to ryzyko

  Filip Chajzer unika bankietów i imprez dla celebrytów. Dużo większą przyjemność sprawiają mu rozmowy ze zwyczajnymi ludźmi.
 • Filip Chajzer: Totalna beka

  Filip Chajzer: Totalna beka

  Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "nadzieja telewizji" odebrał Filip Chajzer, który otrzymał aż 53% głosów i pokonał m.in. współprowadzącą "Koło fortuny" Izabelę Krzan oraz dziennikarkę TVP Sylwię Dekiert.
 • Filip Chajzer został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  Filip Chajzer został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  Dziennikarz TVN, który dwa lata temu w wypadku stracił swojego pierwszego syna, ponownie został ojcem. Filip Chajzer nie kryje radości!
 • Filip Chajzer na Przystanku Woodstock: Taki Facebook na żywo

  Filip Chajzer na Przystanku Woodstock: Taki Facebook na żywo

  - Ten festiwal jest kwintesencją przyjaźni, miłości i muzyki - mówi w rozmowie z Interią Filip Chajzer. Popularny dziennikarz na Przystanku Woodstock był jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych.
 • Przystanek Woodstock: Filip Chajzer gościem ASP

  Przystanek Woodstock: Filip Chajzer gościem ASP

  Filip Chajzer wskoczył w miejsce Katarzyny Grocholi jako gość Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.
 • Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Nosił długie włosy, a do pierwszej komunii jako jedyny w grupie przystąpił ubrany cały na biało. "Wtedy nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, ale mógł czuć się niezbyt komfortowo" - przyznaje Zygmunt Chajzer, tata Filipa.

Filmy - Filip Chajzer (9)

 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem.
 • Filip Chajzer jadł na wizji…karmę dla psów

  Mama Filipa Chajzera poprosiła go, by z okazji Dnia Matki zamiast prezentu wspomógł schronisko w Celestynowie. Dziennikarz napisał post do fanów, jednocześnie rzucając sobie wyzwanie - obiecał, że jeżeli uzbiera 50 tysięcy złotych to razem z psami zje puszkę karmy przed kamerami. Fani nie zawiedli - Chajzer uzbierał ponad 72 tysiące złotych. Czy spełnił swoją obietnicę?
 • Filip Chajzer dał się zahipnotyzować i... schudł

  - Wprowadził mnie w stan hipnotyczny, który był bardzo przyjemny i powiedział, żebym wyobraził sobie sam siebie, tak jakbym chciał wyglądać - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer, który dał się zahipnotyzować. Jaki przyniosło to efekt?