Filip Chajzer

Artykuły - Filip Chajzer (32)

 • Filip Chajzer chciał być zabawny, a znów podpadł internautom

  Filip Chajzer chciał być zabawny, a znów podpadł internautom

  Miało być śmiesznie, a wyszło jak zwykle. Filmik pokazujący zmagania prezentera z foliowymi torebkami niektórych jego fanów rozbawił, ale dla większości stał się pretekstem do krytykowania go za to, że nie dba o środowisko. "Trochę obciach" - komentują internauci.
 • Filip Chajzer podczas pandemii... szuka tłumów

  Filip Chajzer podczas pandemii... szuka tłumów

  - To jest totalny szok - mówi prezenter "Dzień dobry TVN", który w środowe popołudnie wybrał się na wycieczkę rowerową do Lasu Kabackiego. I natknął się tam na rzesze warszawiaków.
 • Filip Chajzer: To jest totalny szok!

  Filip Chajzer: To jest totalny szok!

  „To jest totalny szok” - mówi prezenter "Dzień Dobry TVN", który w środowe popołudnie wybrał się na wycieczkę rowerową do Lasu Kabackiego. I natknął się tam na rzesze warszawiaków.
 • Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w "Mam talent!"

  Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w "Mam talent!"

  Według informacji "Faktu" Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w roli prowadzącego "Mam talent!".
 • Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Filip Chajzer: "Skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa"

  Po krytyce, jak spotkała Filipa Chajzera po piątkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym symulował on atak paniki, dziennikarz zwrócił uwagę na "skalę podłości" internetowych komentarzy, w których szydzono ze śmierci jego syna. "To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa" - napisał na Facebooku.
 • Filip Chajzer: Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie

  Filip Chajzer: Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie

  Rola gospodarza magazynu "Dzień Dobry TVN" to dla Filipa Chajzera spełnienie marzeń, ale i ogromne wyzwanie. Dziennikarz chwali swoją partnerkę, Małgorzatę Ohme, która bez problemu weszła w nową rolę gospodyni programu śniadaniowego.
 • ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  ​"Dzień Dobry TVN": Ohme i Chajzer za Mołek i Mellera

  To już oficjalne! Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od nowego, jesiennego sezonu dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Zastąpią oni Magdę Mołek i Marcina Mellera, którzy pożegnali się z produkcją.
 • Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!
 • "Big Brother": Wpadka w programie na żywo

  "Big Brother": Wpadka w programie na żywo

  We wtorkowym wydaniu "Big Brother Nocą" doszło do niezręcznej sytuacji. Gośćmi programu byli znajomi Magdy Wójcik, którzy komentowali jej relację z Olehem Riaszeńczewem. Przyjaciele uczestniczki przyznali, że transmisję na żywo z domu Wielkiego Brata oglądają niemal przez cały czas. W pewnym momencie Filip Chajzer zapytał o "największą ciekawostkę" dotyczącą streamingu. Chyba jednak nie taką odpowiedź chciał usłyszeć...
 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji. Dzięki programowi spędzili ze sobą trochę czasu, przez co nadrobili zaległości z przeszłości.

Filmy - Filip Chajzer (9)

 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji.
 • Kłótnie Chajzerów w "Ameryka Express"

  Podróż Filipa i Zygmunta Chajzerów po Ameryce Południowej nie przebiegała całkowicie bezproblemowo. Praca przy programie "Ameryka Express" ujawniła różnice w postrzeganiu świata i zachowaniu między ojcem a synem.
 • Filip Chajzer jadł na wizji…karmę dla psów

  Mama Filipa Chajzera poprosiła go, by z okazji Dnia Matki zamiast prezentu wspomógł schronisko w Celestynowie. Dziennikarz napisał post do fanów, jednocześnie rzucając sobie wyzwanie - obiecał, że jeżeli uzbiera 50 tysięcy złotych to razem z psami zje puszkę karmy przed kamerami. Fani nie zawiedli - Chajzer uzbierał ponad 72 tysiące złotych. Czy spełnił swoją obietnicę?
 • Filip Chajzer dał się zahipnotyzować i... schudł

  - Wprowadził mnie w stan hipnotyczny, który był bardzo przyjemny i powiedział, żebym wyobraził sobie sam siebie, tak jakbym chciał wyglądać - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer, który dał się zahipnotyzować. Jaki przyniosło to efekt?