Filip Chajzer

Artykuły - Filip Chajzer (40)

 • Filip Chajzer: Wiem, co to ryzyko

  Filip Chajzer: Wiem, co to ryzyko

  Filip Chajzer unika bankietów i imprez dla celebrytów. Dużo większą przyjemność sprawiają mu rozmowy ze zwyczajnymi ludźmi.
 • Filip Chajzer: Totalna beka

  Filip Chajzer: Totalna beka

  Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "nadzieja telewizji" odebrał Filip Chajzer, który otrzymał aż 53% głosów i pokonał m.in. współprowadzącą "Koło fortuny" Izabelę Krzan oraz dziennikarkę TVP Sylwię Dekiert.
 • Filip Chajzer został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  Filip Chajzer został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

  Dziennikarz TVN, który dwa lata temu w wypadku stracił swojego pierwszego syna, ponownie został ojcem. Filip Chajzer nie kryje radości!
 • Filip Chajzer na Przystanku Woodstock: Taki Facebook na żywo

  Filip Chajzer na Przystanku Woodstock: Taki Facebook na żywo

  - Ten festiwal jest kwintesencją przyjaźni, miłości i muzyki - mówi w rozmowie z Interią Filip Chajzer. Popularny dziennikarz na Przystanku Woodstock był jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych.
 • Przystanek Woodstock: Filip Chajzer gościem ASP

  Przystanek Woodstock: Filip Chajzer gościem ASP

  Filip Chajzer wskoczył w miejsce Katarzyny Grocholi jako gość Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.
 • Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Filip Chajzer jako dziecko? Wyróżniał się z tłumu

  Nosił długie włosy, a do pierwszej komunii jako jedyny w grupie przystąpił ubrany cały na biało. "Wtedy nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, ale mógł czuć się niezbyt komfortowo" - przyznaje Zygmunt Chajzer, tata Filipa.
 • Zygmunt i Filip Chajzer: Zrobiliśmy to w tajemnicy

  Zygmunt i Filip Chajzer: Zrobiliśmy to w tajemnicy

  Znakomici dziennikarze. Jeden jest radiowcem, drugi gwiazdą telewizji. Ich książka "Chajzerów dwóch" to zbiór wspomnień i zabawnych rozważań o życiu. Zygmunt i Filip Chajzer opowiadają, co ich łączy, a co jest źródłem konfliktów.
 • Filip Chajzer: Będę opowiadał o piersiach, depilacji i dostanę miesiączki

  Filip Chajzer: Będę opowiadał o piersiach, depilacji i dostanę miesiączki

  W najnowszej ramówce TVN Style Filip Chajzer poprowadzi "Instrukcję obsługi kobiety", program, w którym wyjaśni mężczyznom damskie zawiłości. Przyznał też, że jego największym marzeniem jest wspólny program z jego tatą, Zygmuntem.
 • Filip Chajzer: Sylwester w pracy

  Filip Chajzer: Sylwester w pracy

  "Ja to kocham" - mówi Filip Chajzer o prowadzeniu imprez na żywo. Prezenter będzie współprowadzącym organizowanego przez TVN sylwestra w Warszawie. Wystąpi wówczas m.in. zespół Lady Pank, na którego występ Chajzer czeka najbardziej. "To są fantastyczne dinozaury" - przekonuje.
 • "Mali giganci" po raz trzeci

  "Mali giganci" po raz trzeci

  Wiosną 2017 r. na antenie TVN pojawi się trzecia edycja programu "Mali giganci".

Filmy - Filip Chajzer (7)

 • Filip Chajzer jadł na wizji…karmę dla psów

  Mama Filipa Chajzera poprosiła go, by z okazji Dnia Matki zamiast prezentu wspomógł schronisko w Celestynowie. Dziennikarz napisał post do fanów, jednocześnie rzucając sobie wyzwanie - obiecał, że jeżeli uzbiera 50 tysięcy złotych to razem z psami zje puszkę karmy przed kamerami. Fani nie zawiedli - Chajzer uzbierał ponad 72 tysiące złotych. Czy spełnił swoją obietnicę?
 • Filip Chajzer dał się zahipnotyzować i... schudł

  - Wprowadził mnie w stan hipnotyczny, który był bardzo przyjemny i powiedział, żebym wyobraził sobie sam siebie, tak jakbym chciał wyglądać - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer, który dał się zahipnotyzować. Jaki przyniosło to efekt?
 • Filip Chajzer: Totalna beka

  Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii "nadzieja telewizji" odebrał Filip Chajzer, który otrzymał aż 53% głosów i pokonał m.in. współprowadzącą "Koło fortuny" Izabelę Krzan oraz dziennikarkę TVP Sylwię Dekiert.
 • Tak możesz pomóc

  Wystarczy przekazać dowolną sumę na konto fundacji, by pomóc potrzebującym Powstańcom. Wielki finał zbiórki już 2 sierpnia!