Film - Filip Bobek

Artykuły - Filip Bobek (56)

 • Filip Bobek: Czasem lubię "wkręcić się" w seriale

  Filip Bobek: Czasem lubię "wkręcić się" w seriale

  Jeszcze kilka lat temu podbijał serca widzów w serialu "Brzydula". Czy powtórzy sukces jesienią, kiedy będzie walczył o względy "Singielki"? - Nie chcę zapeszać - mówi Filip Bobek. Aktor przyznaje, że czasem sam lubi "wkręcić" się w oglądanie seriali.
 • "Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

  "Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

  Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza (Filip bobek), w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati.
 • Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Lubi włoską kuchnię i wygodne łóżka, choć na wylegiwanie się nie ma czasu. Filipa Bobka oglądamy w serialach "Hotel 52" i "2XL", wkrótce zaś zobaczymy w teatrze.
 • Filip Bobek: Urodzony szef

  Filip Bobek: Urodzony szef

  Znów, a może raczej wciąż, jest na topie. Przez chwilę będzie rządził "Hotelem 52", a w serialu o dietach zejdzie na złą drogę.
 • Przystojniak wraca do gry

  Przystojniak wraca do gry

  Uwielbia fotografować i... gotować. Do tego jeszcze sam sprząta. A mimo to wciąż jest do wzięcia! Czyżby dlatego, że późno kładzie się spać? Filip Bobek mówi o sobie i swej nowej roli.
 • Filip Bobek szwagrem Edyty Jungowskiej

  Filip Bobek szwagrem Edyty Jungowskiej

  Fani Filipa Bobka mają powody do radości. Aktor znalazł się w obsadzie najnowszego serialu Polsatu "2XL". Artysta wciela się w przystojnego szwagra głównej bohaterki, którą gra Edyta Jungowska. "Serial jest inny, fajny, ciekawy" - mówi aktor.
 • Kto będzie nowym szefem "Hotelu 52"?

  Kto będzie nowym szefem "Hotelu 52"?

  Po półtorarocznej przerwie rozpoczęły się zdjęcia na planie serialu "Hotel 52". Już jesienią widzowie będą mogli znów śledzić losy pracowników i gości tytułowego hotelu.
 • Zapracowany Filip Bobek

  Zapracowany Filip Bobek

  Wszystko wskazuje na to, że Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", nie będzie w tym roku miał... wakacji. Aktora czekają bowiem bardzo pracowite miesiące na planie dwóch seriali, które jesienią trafią na antenę telewizji Polsat.
 • Co jej przyniesie 2013 rok?

  Co jej przyniesie 2013 rok?

  Julia Kamińska wierzy, że nadchodzący 2013 rok będzie dla niej jako aktorki bardzo szczęśliwy. Na premierę czekają aż 3 filmy z jej udziałem i serial, w którym zagrała obok swojego partnera z "BrzydUli" - Filipa Bobka, czyli Marka Dobrzańskiego.
 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?