Filip Bobek

Artykuły - Filip Bobek (162)

 • Filip Bobek: Czasem lubię "wkręcić się" w seriale

  Filip Bobek: Czasem lubię "wkręcić się" w seriale

  Jeszcze kilka lat temu podbijał serca widzów w serialu "Brzydula". Czy powtórzy sukces jesienią, kiedy będzie walczył o względy "Singielki"? - Nie chcę zapeszać - mówi Filip Bobek. Aktor przyznaje, że czasem sam lubi "wkręcić" się w oglądanie seriali.
 • Powiem wam o uwodzeniu

  Powiem wam o uwodzeniu

  Tylko nam dał się namówić na pikantne wyznania.

Filmy - Filip Bobek (14)

 • Czego kobietom życzą znani mężczyźni?

  8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji gwiazdy polskiego show-biznesu postanowiły złożyć życzenia płci pięknej. - Przede wszystkim uśmiechu i wiecznego etapu rozkochania - powiedział Filip Bobek. - Dużo gotowania - zażartował Michel Moran. (Agencja TVN/x-news)
 • Najgorszy dzień, trauma - gwiazdy o... szkole

  Nie wstydzę się do tego przyznać: 1 września był dla mnie najgorszym dniem! - mówi Filip Bobek. - Miałam poczucie, że to koniec wolności - wtóruje mu Magda Stużyńska. Dlaczego gwiazdy nie wspominają szkoły "miło i sympatycznie"?
 • Filip Bobek jako mężczyzna po przejściach

  Filip Bobek dołączył do obsady popularnego serialu "Hotel 52". Przystojny i dystyngowany concierge, w którego się wciela, ma poważny problem: zawód miłosny, który przeżył, nie pozwala mu otworzyć się na nowe uczucie...
 • Filip Bobek: wreszcie nie amant

  Filip Bobek zdradza, czy łatwo było mu wcielić się we Władysława Frasyniuka w filmie "80 milionów", i jakie emocje wzbudza w nim jego obecność na dużym ekranie.