figura

Artykuły - Figura (69)

Filmy - Figura (8)

 • Kot stoczył morderczą walkę. Wygrał?

  Przed kotem została postawiona figura kot. Zwierzę instynktownie rzuciło się na niego chcąc pokazać, kto tu rządzi. Wygra?
 • "Marzę o tym, żeby zmierzyć się z Putinem"

  Liu Yelin to 50-letnia Chinka, która jest żoną i matką dorosłego syna. Yelin łamie jednak stereotypy dotyczące kobiet w średnim wieku. 50-latka może się pochwalić nienaganną figurą, którą zawdzięcza regularnym ćwiczeniom na siłowni, a także pływaniu w jeziorze. Jej największym marzeniem, jest zmierzenie się z... Władimirem Putinem. - Pływam w tym jeziorze codziennie, przychodzę tu 365 dni w roku. Wydaje mi się, że w najlepszej formie jestem, gdy pływam tu zimą. Zeszłej zimy byłam nad Bajkałem. Moim największym marzeniem jest zmierzenie się z prezydentem Putinem w zimowym pływaniu - powiedziała Yelin. (RUPTLY/x-news)
 • Edyta Górniak - dama o figurze modelki

  Kilka lat temu przekroczyła próg czterdziestu lat, ale wciąż wygląda świetnie. Z pewnością figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.
 • W Boliwii stanęła gigantyczna figura Maryi

  Największa na świecie figura Matki Boskiej stanęła w położonym w Andach mieście Oruro w Boliwii. Statua ma 45,5 metra wysokości - oznacza to, że przewyższa swoimi rozmiarami pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie.