Muzyka - FIFA

Artykuły - FIFA (6)

 • Alexander Rybak śpiewa o Robercie Lewandowskim

  Alexander Rybak śpiewa o Robercie Lewandowskim

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "FIFA (a gamer tribute)", który nagrał Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009.
 • Placido Domingo uratuje piłkę nożną?

  Placido Domingo uratuje piłkę nożną?

  Światowej sławy śpiewak operowy Placido Domingo przyjął propozycję prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej Seppa Blattera i zgodził się wejść do "rady mędrców", która ma pomóc w odbudowaniu zrujnowanego aferami korupcyjnymi prestiżu FIFA.
 • Na co komu piłkarskie piosenki?

  Na co komu piłkarskie piosenki?

  Oficjalną piosenką tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej jest... Stop! Zastanów się. To pytanie należy do podchwytliwych. Jeśli nie wiesz, skorzystaj z koła ratunkowego. Na przykład z tego tekstu.
 • Słuchaj i kibicuj! Czas na Afrykę

  Słuchaj i kibicuj! Czas na Afrykę

  11 czerwca meczem pomiędzy RPA a Meksykiem rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Świata. Wcześniej ukaże się oficjalna płyta tej imprezy "Listen Up! The Official 2010 FIFA World Cup Album" z piosenkami w wykonaniu m.in. Shakiry, Wyclefa Jeana czy R. Kelly'ego.
 • Bono z U2 naciska na FIFA

  Bono z U2 naciska na FIFA

  Wokalista chce wymusić na Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej zakwalifikowanie Irlandii do przyszłorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej.
 • Piłka nożna w alternatywnym rytmie

  Piłka nożna w alternatywnym rytmie

  Oasis, Royksopp, Bloc Party czy LCD Soundsystem to tylko niektórzy z wykonawców, którzy udostępnili swoje nagrania na ścieżkę dźwiękową do nowej wersji gry "FIFA 2006". Popularny symulator piłki nożnej trafi do sklepów pod koniec września.