InteriaTV - FIFA

Filmy - FIFA (6)

 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Droga FIFA

  Wysocy (rangą) członkowie FIFA zostali aresztowani pod zarzutem korupcji (z ang. corruption) - o komentarz w tej sprawie poprosiliśmy wybitnego kibica-felietonistę Tomasza Olbratowskiego!
 • Suarez już w Hiszpanii. Zaszył się w domu teściów

  W trzy tygodnie, jakie minęły po odpadnięciu Urugwaju z mundialu, Luis Suarez mógł przemyśleć kilka spraw. W poniedziałek słynny napastnik przyjechał z Montevideo do Barcelony i udał się bezpośrednio do domu swych teściów w Castelldefelf, leżącego 20 km od stolicy Katalonii. W piątek Liverpool i Barcelona porozumiały się w sprawie transferu Suareza, który przeniesie się do Hiszpanii za 95 mln euro.
 • Pogryzł rywala na boisku! Surowa kara dla Suareza?

  Arbiter go nie ukarał, ale niewykluczone, że zrobi to FIFA. Urugwajski napastnik Luis Suarez może zostać ukarany maksymalnym zawieszeniem za ugryzienie włoskiego obrońcy Giorgio Chielliniego. Oznacza to, że będzie pauzował w meczach reprezentacyjnych przez 24 mecze – lub 2 lata! Do incydentu doszło podczas meczu Włochy-Urugwaj, decydującego o awansie do 1/8 finału na mundialu w Brazylii. Pod koniec drugiej połowy spotkania Suarez zatopił zęby w ramieniu Włocha. To nie pierwszy taki wybryk tego piłkarza; poprzednie dwa miały jednak miejsce w klubach. Z upodobaniem gryzący rywali Urugwajczyk zyskał już nawet przydomek "Wampir". „Na boisku dzieją się różne rzeczy. Nie powinno się z tego robić afery” – skomentował całe zajście Suarez. FIFA i ogromna część kibiców uważają jednak inaczej.
 • Wszystko ustalone pod Brazylię? Van Gaal ostro o FIFA!

  Gospodarze mundialu - Canarinhos - przed swoim ostatnim grupowym meczem będą znali już rozstrzygnięcia w grupie B. Taki stan rzeczy nie podoba się selekcjonerowi Holandii. Ta ostatnia zmierzy się o 18:00 z Chile. Oba zespoły mają już zapewniony awans do fazy pucharowej. Stawką jest natomiast pierwsze miejsce w grupie. Brazylia, która wybiegnie na murawę później, będzie mogła niejako „wybrać”, na kogo chce trafić w 1/8 finału - grając, w zależności od swoich preferencji, na remis lub na zwycięstwo w meczu z Kamerunem. Louis van Gaal słusznie zauważa, że nie jest to zgodne z duchem fair play. - To niedorzeczne i niewłaściwe - stwierdził podczas konferencji prasowej.
 • Stadionom w Brazylii po mundialu grożą straty

  Na trwającym piłkarskim mundialu w Brazylii zarobi przede wszystkim FIFA. - Pytanie o koszt stadionów i ich możliwości utrzymania po mundialu jest bardzo ważne. O ile można się spodziewać, że Maracanã w Rio de Janeiro czy São Paulo, może Porto Alegre czy Belo Horizonte mogą sobie poradzić z utrzymaniem obiektów, ich rentownością, to wydaje się, że obiekty w stolicy, w Natal czy w Cuiabie i Cúritibie mogą być deficytowe – analizuje w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska.
 • FIFA 12 - gra zyskuje nowy wymiar

  FIFA 12 to kontynuacja znanej serii gier piłkarskich. Po raz kolejny poprowadzimy swój ulubiony klub lub kraj do zwycięstwa. Na gracza czeka szereg trybów. Jednym z nich jest opcja menadżerska, gdzie wcielamy się w rolę szkoleniowca i pniemy się coraz wyżej po szczeblach kariery...