FIFA 18

Artykuły - FIFA 18 (25)

 • EA SPORTS FIFA 18 World Cup w liczbach

  EA SPORTS FIFA 18 World Cup w liczbach

  W tym roku gra EA SPORTS FIFA 18 dała graczom na całym świecie możliwość zagrania w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Rosji. Korzystając z nowych ocen piłkarzy dostępnych w aktualizacji 2018 FIFA World Cup przeprowadzono symulację całego turnieju i po raz trzeci z rzędu udało się przewidzieć zwycięzcę.
 • Poznaj najlepszego reprezentanta Polski w grze FIFA 18

  Poznaj najlepszego reprezentanta Polski w grze FIFA 18

  ​Podczas zgrupowania reprezentacji Polski w Juracie wspólnie z PZPN zorganizowano turniej w grze EA SPORTS FIFA 18, który miał wyłonić najlepszego kadrowicza.
 • FIFA 18 – dodatek poświęcony mistrzostwom świata już dostępny

  FIFA 18 – dodatek poświęcony mistrzostwom świata już dostępny

  ​Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami wczoraj światło dzienne ujrzało poświęcone tegorocznym mistrzostwom świata w piłce nożnej rozszerzenie do gry FIFA 18.
 • FIFA 19 wykorzysta licencję Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

  FIFA 19 wykorzysta licencję Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

  ​W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje sugerujące, że w FIFA 19 pojawią się Liga Mistrzów i Liga Europy, do których prawa niedawno utraciło Konami.
 • Sami Khedira zaapelował do twórców gry FIFA

  Sami Khedira zaapelował do twórców gry FIFA

  Pomocnik Juventusu Turyn, Sami Khedira jest zaapelował do EA Sports. Chodzi o jego wizerunek w grze komputerowej.
 • Pierwsza aktualizacja FIFA 18 usprawnia zachowania bramkarzy

  Pierwsza aktualizacja FIFA 18 usprawnia zachowania bramkarzy

  ​EA Sports opublikowało pierwszą istotną aktualizację tegorocznej odsłony swojej piłkarskiej serii, czyli FIFA 18. Łatka wprowadza szereg udoskonaleń do gry.
 • FIFA 18 – genialna reklama telewizyjna

  FIFA 18 – genialna reklama telewizyjna

  ​Już od kilku dni można zakupić w sklepach najnowszą część serii FIFA. Zobacz, jak EA promuje w telewizji swój sztandarowy produkt.
 • FIFA 18 - recenzja

  FIFA 18 - recenzja

  FIFA 18 na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od poprzedniczki. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Niestety, nie zabrakło także błędów.
 • Kamil Glik został ambasadorem popularnej gry piłkarskiej

  Kamil Glik został ambasadorem popularnej gry piłkarskiej

  Obrońca reprezentacji Polski i francuskiego AS Monaco Kamil Glik przyzwyczaił już kibiców do tego, że często wybierany jest do drużyny kolejki Ligue 1. Wyróżniono go też w inny sposób. 29-latek został ambasadorem gry FIFA 2018.
 • Zaprezentowano ścieżkę dźwiękową gry FIFA 18

  Zaprezentowano ścieżkę dźwiękową gry FIFA 18

  ​Firma Electronic Arts ujawniła szczegóły na temat muzyki, którą gracze usłyszą w kolejnej odsłonie piłkarskiego cyklu koncernu - FIFA 18.

Filmy - FIFA 18 (1)

 • FIFA 18: Najlepsze gole miesiąca!

  FIFA 18 miała swoją premierę prawie półtora tygodnia temu. W tym czasie na wirtualnych boiskach strzelono setki goli. Electronic Arts postanowiło wybrać te najlepsze i udostępnić je w sieci w postaci krótkiej kompilacji. Przed wami runda pierwsza najbardziej efektownych bramek miesiąca. Przypomnijmy, że twarzą gry FIFA 18 jest Cristiano Ronaldo - czy dziwi Was jeszcze brak w zestawieniu goli jego najgroźniejszych rywali, w tym Roberta Lewandowskiego?