FIFA

Artykuły - FIFA (3444)

 • MŚ U-20. FIFA zadowolona z przygotowań Polski

  MŚ U-20. FIFA zadowolona z przygotowań Polski

  - Cały piłkarski świat patrzy teraz na Łódź i Polskę - podkreślił szef turniejów FIFA Jaime Yarza. Zapewnił, że federacja jest zadowolona z infrastruktury i przygotowań wszystkich polskich miast do mistrzostw świata do lat 20. Turniej rozpocznie się w czwartek.
 • ​Chelsea z zakazem transferowym. FIFA odrzuciła apelację

  ​Chelsea z zakazem transferowym. FIFA odrzuciła apelację

  FIFA odrzuciła apelację Chelsea i utrzymała w mocy karę w postaci zakazu transferowego w dwóch najbliższych okienkach, czyli do końca stycznia 2020 roku. Ta decyzja może mieć duży wpływ na letni rynek transferowy.
 • Najważniejsze trofeum norweskiego futbolu zaginęło bez śladu

  Najważniejsze trofeum norweskiego futbolu zaginęło bez śladu

  Działacze międzynarodowej federacji piłkarskiej FIFA, przebywający w ten weekend w Oslo, ze zdziwieniem przyjęli wiadomość, że puchar zdobyty przez Norwegię za mistrzostwo świata w piłce nożnej kobiet w 1995 roku, który miał być im uroczyście zaprezentowany, zaginął bez śladu.
 • MŚ 2022 w Katarze. FIFA gotowa powiększyć turniej do 48 drużyn, ale jest warunek

  MŚ 2022 w Katarze. FIFA gotowa powiększyć turniej do 48 drużyn, ale jest warunek

  Podczas piątkowego posiedzenia Rady Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) w Miami zadeklarowano chęć współpracy z Katarem w celu rozszerzenia liczby uczestników mistrzostw świata 2022 do 48, ale dodając co najmniej jeden kraj jako współgospodarza.
 • FIFA osiągnęła znakomite wyniki finansowe

  FIFA osiągnęła znakomite wyniki finansowe

  Międzynarodowa Federacja Piłkarska poinformowała w środę, że w cyklu 2015/2018 odnotowała obroty w wysokości 6,4 miliarda dolarów (5,65 mld euro), a jej rezerwy wzrosły do 2,74 miliarda dolarów (2,42 mld euro).
 • FC Nantes kieruje do FIFA sprawę rozliczeń z Cardiff za transfer Sali

  FC Nantes kieruje do FIFA sprawę rozliczeń z Cardiff za transfer Sali

  Francuski FC Nantes skierował do FIFA skargę na Cardiff City w sprawie braku zapłaty za transfer tragicznie zmarłego Emiliano Sali. Argentyński piłkarz nie zdążył zadebiutować w zespole angielskiej ekstraklasy - zginął w katastrofie awionetki w drodze do nowego klubu.
 • FIFA. Gianni Infantino jedynym kandydatem na nowego-starego szefa

  FIFA. Gianni Infantino jedynym kandydatem na nowego-starego szefa

  Gianni Infantino przygotowuje się do czerwcowych wyborów prezydenta FIFA już od dłuższego czasu i będzie w nich jedynym kandydatem – wynika z informacji agencji AFP.
 • EA przestaje sprzedawać punkty FIFA w Belgii

  EA przestaje sprzedawać punkty FIFA w Belgii

  ​Belgia notuje kolejne zwycięstwo na polu walki z transakcjami cyfrowymi i skrzyniami z losową zawartością. Electronic Arts ogłosiło, że gracze w tym kraju nie będą już mogli kupić jednostek FIFA Points, służących w serii piłkarskich symulatorów do kupowania między innymi paczek z kartami.
 • ​MŚ 2022. Infantino: Większość federacji zgadza się na udział 48 drużyn

  ​MŚ 2022. Infantino: Większość federacji zgadza się na udział 48 drużyn

  Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA) Gianni Infantino powiedział, że większość krajowych federacji popiera pomysł rozszerzenia liczby uczestników mundialu 2022 w Katarze z 32 do 48 drużyn, a także rozegranie części meczów w innych krajach.
 • MŚ 2022. Infantino: Wciąż rozważamy organizację turnieju z 48 uczestnikami

  MŚ 2022. Infantino: Wciąż rozważamy organizację turnieju z 48 uczestnikami

  Wciąż rozważane jest zwiększenie liczby uczestników piłkarskich mistrzostw świata 2022 z 32 do 48 - poinformował prezydent FIFA Gianni Infantino. Analizowane jest również rozgrywanie meczów w krajach sąsiadujących z Katarem, który będzie gospodarzem turnieju.

Filmy - FIFA (17)