fiesta

Artykuły - Fiesta (74)

 • Kryzys dotknął fiestę ku czci św. Fermina w Pampelunie

  Kryzys dotknął fiestę ku czci św. Fermina w Pampelunie

  Tradycyjnym "chupinazo", czyli wystrzeleniem racy, radny z hiszpańskiej Pampeluny zainaugurował w piątek w samo południe coroczną fiestę ku czci jednego z patronów Nawarry, św. Fermina. W tym roku z powodu kryzysu budżet imprezy zredukowano o 8 proc.
 • W Pampelunie początek fiesty ku czci św. Fermina

  W Pampelunie początek fiesty ku czci św. Fermina

  Tradycyjnym "chupinazo", czyli wystrzeleniem racy, burmistrz hiszpańskiej Pampeluny w samo południe w środę zainaugurował coroczną fiestę ku czci jednego z patronów Nawarry, św. Fermina. Głównym punktem kilkudniowej zabawy, ściągającej turystów z całego świata, są słynne gonitwy byków.
 • Barbórka 2010. Zdjęcia

  Tomasz Kuchar (Peugeot 307 WRC) po raz piąty w karierze wygrał w Warszawie 48. Rajd Barbórka 2010, który tradycyjnie kończy sezon, choć wyniki imprezy nie są zaliczane do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski.
 • Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Robert Kubica jadący Renault Clio R3 wygrał w niedzielę dwa ostatnie odcinki specjalne rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy, i zajął w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce. Triumfował Włoch Luca Betti (Peugeot 207 S2000).
 • Rewelacyjna jazda Kubicy

  Rewelacyjna jazda Kubicy

  Robert Kubica jadący renault clio S1600 wygrał w niedzielę dwa ostatnie odcinki specjalne rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy, i zajął w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce.
 • 5. Rajd Antibes Cote d'Azur: Sołowow drugi, Kubica trzeci

  5. Rajd Antibes Cote d'Azur: Sołowow drugi, Kubica trzeci

  Na trzy odcinki specjalne przed końcem Robert Kubica (Renault Clio R3) jest nadal trzeci w klasyfikacji rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy. Na drugie miejsce spadł wicemistrz Europy z 2009 roku Michał Sołowow (Ford Fiesta S2000).
 • Kubica świetnie sobie radzi nie tylko w F1!

  Świetnie spisuje się Robert Kubica w Rajdzie Antibes Cote d'Azur. Po ośmiu odcinkach specjalnych polski kierowca Formuły 1 jest na trzeciej pozycji. Prowadzi wicemistrz Europy z 2009 roku Michał Sołowow (ford fiesta S2000).
 • 45. Rajd Antibes Cote d'Azur: Sołowow liderem, problemy Kubicy

  45. Rajd Antibes Cote d'Azur: Sołowow liderem, problemy Kubicy

  Jadący Renault Clio R3 kierowca Formuły 1 Robert Kubica jest po rozegraniu dwóch piątkowych odcinków specjalnych na 15. pozycji w 45. Rallye Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundzie mistrzostw Europy. Prowadzi Michał Sołowow (Ford Fiesta S2000).
 • Kajetanowicz wygrał 36. Rajd Warszawski

  Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) wygrał 36. Rajd Warszawski, szóstą rundę mistrzostw Polski i umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. Do zakończenia sezonu 2010 zostały jeszcze dwie imprezy.
 • Dwie ofiary śmiertelne po fieście w Hiszpanii

  Dwie ofiary śmiertelne po fieście w Hiszpanii

  Nocna fiesta, która ogarnęła całą Hiszpanię po historycznym sukcesie piłkarskiej reprezentacji, zakończyła się tragicznie dla dwóch kibiców. Śmierć ponieśli mężczyźni w wieku 33 i 48 lat - poinformowały w poniedziałek hiszpańskie władze.

Filmy - Fiesta (1)

 • Fiesta RS WRC

  Na targach Autosport International Racing Car Show 2012 w Birmingham zaprezentowano nowego rajdowego forda fiesta RS WRC. Zapraszamy na film z tego wydarzenia.