Gry - fiat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fiat (producent samochodów ) ,

Artykuły - Fiat (8)

 • Fiat 126p znów na PC

  Trwają prace nad kontynuacją dobrze znanego "Maluch Racera" - gry, która dzięki pomysłowi wprowadzenia do komputerowych wyścigów dobrze znanych w Polsce autek i plenerów, takich jak wieś czy parking przed supermarketem, zyskała sporą popularność. Jak twierdzą twórcy gry, "Maluch Racer 2" będzie zupełnie nową grą, stworzoną od zera, na nowym silniku i z przygotowanymi na jej potrzeby modelami samochodów. Znajdziemy w niej 10 różnych rodzajów maluchów, zarówno modeli tradycyjnych,
 • Maluch Racer

  Trzask drzwi, skrzypnięcie fotela, kluczyk w stacyjce. Po pewnym czasie kilka charknięć z silnika, a następnie cisza. Parę chwil i urządzenia pod maską znów dają o sobie znać. Tylni bagażnik wypchany niezbędnym żelastwem tętni życiem, rura wydechowa zaczyna skakać, wypuszczając na świat czarne tumany dymu. Sprzęgło, wbita jedynka, pedał gazu i samochód rusza z miejsca.
 • Lista pojazdów w Gran Turismo 4!

  Tak jak ostatecznie prognozowano - ilość zaimplementowanych samochodów do "Gran Turismo 4" lada moment przekroczy magiczną liczbę 800! Tak, tak - nie przesłyszeliście się! Wśród tego bogatego wachlarza pojazdów znajdą się m.in.: Daewoo Nubira, Ford Capri, Sierra Cosworth, Lamborghini Murcielago, Opel Ascona, Manta, Seat Ibiza Cupra R, Skoda Fabia RS, Octavia RS, Volkswagen Corrado, Jetta i wiele, wiele innych perełek.
 • Maluch Racer - Fiat 126p w akcji!

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że w Internecie pojawiła się darmowa wersja gry "Maluch Sim", dzięki której mieliśmy okazję siąść za kółkiem samochodu-legendy polskich szos, czyli popularnego "malucha". Program wzbudził wokół siebie na tyle duże zamieszanie, że zainteresował się nim jeden z krajowych dystrybutorów gier komputerowych.
 • Maluch Sim, czyli Fiat 126p na PC!

 • Sega GT 2002 - Xbox

  Tytuł: SEGA GT 2002 Platforma: XBOX Gatunek: Wyścigi Premiera: 1/11/2002 Powiem krótko lecz treściwie... SEGA GT 2002 była dla mnie przemiłym zaskoczeniem! Pierwsze dwie godziny spędzone w towarzystwie racera SEGI nie wróżyły niczego nadzwyczajnego... a jednak. Rozpoczęcie trybu kariery było tym przełomowym momentem - chwilą, która obudziła w mej podświadomości nowe pokłady jakże popularnej miodności. Oczy szeroko rozwarłem z zaskocze
 • Motokatalog GT3

 • Najlepsze silniki