Motoryzacja - fiat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fiat (producent samochodów ) ,

Artykuły - Fiat (518)

 • Fiat 500 EV w Bolonii

  Fiat 500 EV w Bolonii

  Już jutro rozpoczyna się trzydziesty salon samochodowy w Bolonii. Chociaż impreza nie ma takiej rangi, jak te, które odbywają się w Paryżu i Frankfurcie, każdego roku przyciąga dziesiątki wystawców i tysiące odwiedzających.
 • Legendarne auto bez... marki

  Legendarne auto bez... marki

  Wskrzeszanie motoryzacyjnych legend wymaga nie lada wyczucia. Jeden drobny błąd i mimo chęci, ogromnych nakładów pracy i milionów euro zainwestowanych w projekt, auto może okazać się klapą.
 • Polacy stawiani za wzór!

  Polacy stawiani za wzór!

  Dyrektor generalny Fiata Sergio Marchionne z wielkim uznaniem wypowiedział się w niedzielę o fabryce koncernu w Tychach. Słowom zachwytu nad fabryką w Polsce towarzyszyła w wywiadzie telewizyjnym frontalna krytyka włoskich zakładów firmy. Wywiad ten wywołał burzę.
 • Nowe uno w wersji kabrio

  Nowe uno w wersji kabrio

  Fiat uno zapisał się złotymi zgłoskami w historii Polskiej motoryzacji. Dla wielu rodaków był pierwszym "dorosłym" samochodem - większą, szybszą i niewiele droższą alternatywą dla malucha i cinquecento.
 • Fiat wstrzymuje produkcję!

  Fiat wstrzymuje produkcję!

  Od piątku, na kolejnych siedem dni roboczych, tyska fabryka Fiata wstrzyma produkcję samochodów. Pracownicy wykorzystają w tym czasie urlopy lub otrzymają tzw. postojowe.
 • Już 15 polskich lancii!

  Już 15 polskich lancii!

  Produkcja samochodów osobowych i dostawczych wzrosła w Polsce we wrześniu o 141,9 proc. w stosunku do sierpnia br. i wyniosła 79 tys. 759 sztuk - poinformował instytut Samar.
 • Marzenia o polskim aucie

  Marzenia o polskim aucie

  Skoda bije kolejne rekordy sprzedaży i powoli zagraża samemu Volkswagenowi, choć ten także sprzedaje się znakomicie (w tym roku sprzedał już grubo ponad 5 milionów aut). Dacia wypuszcza kolejne, ciepło przyjmowane modele, a we Francji sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Mówi się o reaktywowaniu Zastavy. A co stało się z polską motoryzacją?
 • Fiat lepszy od toyoty i mazdy

  Fiat lepszy od toyoty i mazdy

  Chociaż początkowo model 307, który uzyskał tytuł Car of the Year 2002 wydawał się być trafieniem w dziesiątkę, ostatecznie okazał się dla Peugeota strzałem w kolano...
 • Fiat ostrzega!

  Fiat ostrzega!

  Koncern Fiat ostrzegł we wtorek, że jego strategiczny projekt Fabbrica Italia, przewidujący 20 miliardów euro inwestycji we włoskie fabryki samochodów, nie zostanie zrealizowany bez "zaangażowania organizacji związkowych i odpowiedzialności z ich strony".
 • Mamy co świętować?

  Mamy co świętować?

  Od ponad 20 lat Polska jest krajem wolnym i demokratycznym. Jednak fani polskiej motoryzacji nie mają powodów do zadowolenia.