Fiat Tipo

Artykuły - Fiat Tipo (13)

 • Fiat Tipo hitem w Polsce

  Fiat Tipo hitem w Polsce

  W zeszłym roku w Polsce zarejestrowano 9 259 nowych samochodów marki Fiat. W stosunku do sytuacji sprzed dwóch lat wynik jest o przeszło 24 proc. lepszy.
 • Nowe wersje Fiata Tipo. Znamy polskie ceny

  Nowe wersje Fiata Tipo. Znamy polskie ceny

  Fiat ogłosił ceny na polskim rynku. 5-drzwiowy Tipo hatchback kosztuje od 49 900 zł brutto, natomiast cena wersji Station Wagon (kombi) zaczyna się od 53 400 zł brutto.
 • Fiat Tipo w Euro NCAP. Czy tanie auto może być bezpieczne?

  Fiat Tipo w Euro NCAP. Czy tanie auto może być bezpieczne?

  Przedstawiciele Euro NCAP opublikowali wyniki kolejnych testów zderzeniowych. Tym razem badano poziom bezpieczeństwa tylko jednego modelu, który zadebiutował ostatnio na europejskim rynku - nowego Fiata Tipo hatchback.
 • Rekordowa sprzedaż Fiata

  Rekordowa sprzedaż Fiata

  Wygląda na to, że po chudych latach dla Włochów zaczynają się tłuste miesiące. Sprzedaż koncernu Fiat Chrysler Automobiles bije kolejne rekordy.
 • Fiat Tipo trafi do Ameryki! Będzie nazywał się Neon

  Fiat Tipo trafi do Ameryki! Będzie nazywał się Neon

  Fiat Tipo, który - przynajmniej częściowo - wypełnić ma w salonach pustkę powstałą po wycofaniu z oferty Bravo, trafi na rynek amerykański.
 • Fiat Tipo hatchback i kombi na zdjęciach!

  Fiat Tipo hatchback i kombi na zdjęciach!

  Znamy już wygląd wszystkich wersji nadwoziowych nowego Fiata Tipo. Na stoisku Fiata w Genewie Włosi zaprezentowali auto w odmianie hatchback i kombi!
 • Fiat Tipo. Tani i dobry?

  Fiat Tipo. Tani i dobry?

  Tani i dobry… Mimo powszechnych oczekiwań to pojęcia, które niechętnie chodzą w parze. Fiat postanowił jednak stworzyć model, w którym obie te cnoty doskonale by się ze sobą dogadywały – nowy kompakt, o znanej już jednak nazwie, Tipo. Na ile udany wyszedł z tego związek, sprawdziliśmy, jeżdżąc tym modelem z podstawowym, a zarazem i najchętniej wybieranym (w przedsprzedaży) przez klientów benzynowym silnikiem o pojemności 1,4 l.
 • Fiat Tipo kombi. Pierwsze zdjęcie!

  Fiat Tipo kombi. Pierwsze zdjęcie!

  Na krótko przed jutrzejszą premierą w Genewie Fiat opublikował grafikę zapowiadającą kształty nowego Tipo w wersji... kombi.
 • Fiat Tipo hatchback na polskich drogach. Także z instalacją LPG

  Fiat Tipo hatchback na polskich drogach. Także z instalacją LPG

  Jak już informowaliśmy na drogach w okolicach Bielska-Białej spotkać można wzbudzające powszechną sensację, zamaskowane pojazdy. Co tym razem testują inżynierowie i technicy z Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal?
 • Fiat Tipo debiutuje w Polsce

  Fiat Tipo debiutuje w Polsce

  Dzisiaj, podczas VII edycji Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2015, Fiat zaprezentował swojego nowego sedana - Tipo.