Fiat Stilo

Artykuły - Fiat Stilo (15)

 • Europejski Zlot Stilo

  Europejski Zlot Stilo

  W dniach 3-4 lipca w w Lultzhausen w Luksemburgu odbędzie się I Europejski Zlot Stilo, organizowany przez Fiat Stilo Community Europe.
 • Jak zginął Janusz Kulig?

  Jak zginął Janusz Kulig?

  Jak już informowaliśmy dzisiaj o godzinie 18 w wypadku samochodowym zginął Janusz Kulig. Jak nas poinformowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie Janusz Kulig podróżując sam fiatem stilo abarth wpadł pod pociąg pospieszny relacji Zielona Góra - Zamość na strzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Rzezawa koło Bochnii. W chwili wypadku rogatki przejazdu były podniesione!
 • "Trójka" od Mazdy

  "Trójka" od Mazdy

  Mazda rozpoczęła produkcję zupełnie nowego samochodu popularnego segmentu C (Toyota Corolla, VW Golf, Opel Astra, Fiat Stilo, Renault Megane, Peugeot 307) pod nazwą Mazda3 (na rynku japońskim nosi nazwę Axela). Na przestrzeni niecałych dwóch lat jest to już czwarta nowość marki należącej do koncernu Forda.
 • Stilo nagrodzone

  Stilo nagrodzone

  Fiat Stilo otrzymał w Brazylii tytuł „Top Car TV – dla najlepszego samochodu w kraju”. Werdykt wydało jury złożone z 14 specjalistycznych dziennikarzy telewizyjnych. Fiat Stilo w ogólnej klasyfikacji wyprzedził Forda Focusa, GM Meriva, Toyotę Corollę i VW Polo. To „przeciwnicy”, z którymi włoski model musiał współzawodniczyć pod kątem zaawansowania technologicznego, części mechanicznych, zużycia paliwa, dynamiczności, bezpieczeństwa, stylu, wygody i kosztów.
 • Małysz i Stilo

  Małysz i Stilo

  Zdobywca srebrnego i brązowego medalu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City, Adam Małysz z żoną Izabellą, odebrał nagrodę Fiat Auto Poland - sponosora Polskiego Komitetu Olimpijskiego - samochód Fiat Stilo. W spotkaniu, które miało miejsce w Centrum Sprzedaży FAP w Bielsku-Białej uczestniczył członek zarządu FAP, Czesław Świstak.
 • Peugeot 307 Samochodem Roku!

  Peugeot 307 Samochodem Roku!

  Peugeot 307 został Samochodem Roku 2002. W prestiżowym plebiscycie Car of the Year otrzymał on 286 punktów, wyprzedzając drugie francuskie auto - renault laguna, które zgromadziło 244 punkty, zaledwie jednym punktem wyprzedzając fiata stilo (243 pkt.). Na kolejnych miejscach uplasowały się: mini (213 pkt.), honda civic (174 pkt.), citroen C5 (119 pkt.) i jaguar X-Type (96 pkt.). Samochód marki Peugeot dopiero po raz trzeci zdobywa tytuł Car of the Year. W 1969 roku triumfował model 504, a w 1988 roku model 405. W latach 1980, 1984, 1996 i 1999 Peugeot dosłownie ocierał się o zwycięstwo, zajmując modelami 505, 205, 406 i 206 drugie lub trzecie miejsce. Tutaj fotogaleria peugeota 307.
 • Citroen C5 samochodem 2002 roku!

  Citroen C5 samochodem 2002 roku!

  Nowy citroen C5 został wybrany przez dziennikarzy samochodem roku 2002. Pojazd ten, który otrzymał 469 punktów tylko minimalnie wygrał z innym autem koncernu PSA - peugeotem 307 (446 pkt.). Trzecie miejsce przypadło fiatowi stilo (364 pkt.) a czwarte mini morisowi (317 pkt.). Zwycięstwo C5 nie jest zaskoczeniem. To pojazd nie tylko o interesującej karoserii, ale także bardzo nowoczesny technicznie. Dziennikarze, którzy głosowali na nowego citroena podkreślali, że zwycięstwo należy się C5 także za piękną odmianę kombi.
 • Fiat stilo już w Polsce

  Fiat stilo już w Polsce

  Najnowszy produkt Fiata - stilo jest już w Polsce. Wprawdzie jego oficjalny debiut zapowiadany jest na początek przyszłego roku, ale już teraz pojazd ten trafił do kilku dealerów Fiata Auto Poland. Od przyszłego tygodnia wybrani klienci będą zaproszeni do dealerów, gdzie obejrzą następcę bravo i bravy. Pod koniec listopada zaś odbędą się dla nich jazdy próbne. Będą mogli także - na specjalnych warunkach cenowych - kupić stilo, które otrzymają już na początku przyszłego roku.Tutaj przeczytacie więcej o nowym fiacie.
 • Car of the Year 2002 - nasz faworyt mini

  Car of the Year 2002 - nasz faworyt mini

  Citroen C5, Fiat Stilo, Honda Civic, Jaguar X-Type, Mini, Peugeot 307, Renault Laguna to finałowa siódemka konkursu Car of the Year 2002. Do 9 listopada członkowie jury mają czas na rozdzielenie punktów pomiędzy samochody a 20 listopada dowiemy się, który z tych pojazdów zdobędzie tytuł Car of the Year, czyli najlepszego samochodu 2002 roku. Naszym faworytem jest mini! (tutaj jego zdjęcia). Wszystkie pozostałe samochody biorące udział w tegorocznym plebiscycie COTY możesz zobaczyć w naszej galerii z salonu samochodowego we Frankfurcie nad Menem. Tutaj możesz zobaczyć jak głosują internauci.
 • Fiesta na dobry początek

  Fiesta na dobry początek

  No i zaczęło się. Punktualnie o godz. 8 rano otwarte zostały dla dziennikarzy hale wystawowe Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie nad Menem. Rozpoczął się serial premierowych pokazów. Obserwuje je ponad 10 tysięcy dziennikarzy z całego świata. Przez dwa dni trwania tzw. dni prasowych zaprezentowanych zostanie ponad 50 nowości. Najciekawsze z nich to BMW serii 7, cadillac CTS, citroen C3, fiat stilo, ford fiesta, honda jazz, hyundai matrix i coupe, jaguar R-coupe, mercedes SL i vaneo, nissan primera, opel signum 2, peugeot 206 i 307 kombi, pininfarina ford start, renault talisman, saab 9x, seat tango, skoda superb, 4-osobowy smart, toyota corolla i volkswagen polo.