fiat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fiat (producent samochodów ) ,

Artykuły - Fiat (661)

 • Dwaj kooperanci Fiata zwolnią w Tychach ok. 290 osób

  Dwaj kooperanci Fiata zwolnią w Tychach ok. 290 osób

  Związane z tyską fabryką Fiata firmy Delfo Polska i DP Metal Processing zwolnią w sumie ok. 290 pracowników. Zakłady uruchomiły procedurę zwolnień grupowych - wynika z informacji tyskiego samorządu i urzędu pracy.
 • Fiat chce zbudować fabrykę pod Sankt Petersburgiem

  Włoski Fiat zdecydował się na budowę fabryki pod Sankt Petersburgiem. Projekt najprawdopodobniej sfinansuje Sbierbank - podaje rosyjska gazeta internetowa "Kommiersant".
 • Rozmowy w sprawie Fiata - bez rozstrzygnięć

  - Bez rozstrzygających ustaleń zakończyły się wtorkowe obrady prezydium Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego (WKDS) w Katowicach w sprawie sytuacji w tyskiej fabryce samochodów Fiata. Dalsze rozmowy mają toczyć się między pracodawcą a Solidarnością.
 • Fiat 500 EV w Bolonii

  Fiat 500 EV w Bolonii

  Już jutro rozpoczyna się trzydziesty salon samochodowy w Bolonii. Chociaż impreza nie ma takiej rangi, jak te, które odbywają się w Paryżu i Frankfurcie, każdego roku przyciąga dziesiątki wystawców i tysiące odwiedzających.
 • Legendarne auto bez... marki

  Legendarne auto bez... marki

  Wskrzeszanie motoryzacyjnych legend wymaga nie lada wyczucia. Jeden drobny błąd i mimo chęci, ogromnych nakładów pracy i milionów euro zainwestowanych w projekt, auto może okazać się klapą.
 • Polacy stawiani za wzór!

  Polacy stawiani za wzór!

  Dyrektor generalny Fiata Sergio Marchionne z wielkim uznaniem wypowiedział się w niedzielę o fabryce koncernu w Tychach. Słowom zachwytu nad fabryką w Polsce towarzyszyła w wywiadzie telewizyjnym frontalna krytyka włoskich zakładów firmy. Wywiad ten wywołał burzę.
 • Nowe uno w wersji kabrio

  Nowe uno w wersji kabrio

  Fiat uno zapisał się złotymi zgłoskami w historii Polskiej motoryzacji. Dla wielu rodaków był pierwszym "dorosłym" samochodem - większą, szybszą i niewiele droższą alternatywą dla malucha i cinquecento.
 • Fiat wstrzymuje produkcję!

  Fiat wstrzymuje produkcję!

  Od piątku, na kolejnych siedem dni roboczych, tyska fabryka Fiata wstrzyma produkcję samochodów. Pracownicy wykorzystają w tym czasie urlopy lub otrzymają tzw. postojowe.
 • Już 15 polskich lancii!

  Już 15 polskich lancii!

  Produkcja samochodów osobowych i dostawczych wzrosła w Polsce we wrześniu o 141,9 proc. w stosunku do sierpnia br. i wyniosła 79 tys. 759 sztuk - poinformował instytut Samar.
 • 141-proc. wzrost produkcji aut

  Produkcja samochodów osobowych i dostawczych wzrosła w Polsce we wrześniu o 141,9 proc. w stosunku do sierpnia br. i wyniosła 79 tys. 759 sztuk - poinformował instytut Samar. W porównaniu z wrześniem 2009 r. było to jednak o 2,90 proc. mniej.

Filmy - Fiat (12)

 • Vw up! czy fiat panda?

  W segmencie aut miejskich rozpoczyna się właśnie bardzo interesujący pojedynek. Na ringu stają naprzeciw siebie - spadkobierca dotychczasowego mistrza świata w tej kategorii wagowej - nowy fiat panda - i beniaminek - volkswagen UP! Który z nich ma większe szanse na zwycięstwo?
 • Abarth, czyli Fiat z ogonem skorpiona

  Po najmniejszego fiata, pomimo sporej ceny, ustawiają się długie kolejki - co za tym idzie, nietrudno spotkać go na ulicy. My jednak znaleźliśmy wersję, którą widzieli tylko nieliczni.
 • Fiat 500 TwinAir

  Fiat zaprezentował model 500 napędzany produkowanym w Polsce silnikiem TwinAir.
 • Fiat doblo

  Fiat zaprezentował nową generację dobrze znanego również z polskich dróg doblo.