Fiat

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
fiat ,

Artykuły - Fiat (88)

 • Związkowcy zaniepokojeni o przyszłość śląskich fabryk Opla i Fiata Chryslera

  Związkowcy zaniepokojeni o przyszłość śląskich fabryk Opla i Fiata Chryslera

  Związkowcy ze śląskich fabryk motoryzacyjnych: Opla w Gliwicach i Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach są zaniepokojeni o przyszłość obu zakładów. W piątek związek Sierpień 80 skierował w tej sprawie list do premiera Mateusza Morawieckiego, z prośbą o spotkanie.
 • Fiat łączy siły z BMW, Intel i Mobileye w pracach nad platformą jazdy autonomicznej

  Fiat łączy siły z BMW, Intel i Mobileye w pracach nad platformą jazdy autonomicznej

  Koncerny BMW Group, Intel i Mobileye ogłosiły dziś podpisanie porozumienia, na mocy którego firma Fiat Chrysler Automobiles jako pierwszy producent samochodów dołączy do nich w ramach projektu mającego na celu opracowanie najnowocześniejszej platformy jazdy autonomicznej.
 • Marchionne o amerykańskim, tweetującym prezydencie

  Marchionne o amerykańskim, tweetującym prezydencie

  Prezes Fiata Chryslera Sergio Marchionne oświadczył w poniedziałek, że firmy motoryzacyjne będą musiały przyzwyczaić się do Donalda Trumpa, którego nazwał "tweetującym prezydentem"; była to aluzja do tweetów Trumpa, adresowanych do koncernów samochodowych.
 • Fiat zapowiada duże inwestycje. W USA...

  Fiat zapowiada duże inwestycje. W USA...

  Włosko-amerykański koncern motoryzacyjny Fiat Chrysler zapowiedział inwestycje w Stanach Zjednoczonych i stworzenie tam około 2 tysięcy nowych miejsc pracy.
 • Tyska fabryka Fiata ma się dobrze

  Tyska fabryka Fiata ma się dobrze

  Blisko 273,8 tys. samochodów wyprodukowała w ubiegłym roku tyska fabryka spółki Fiat Chrysler Automobiles (FCA). W tym roku firma spodziewa się utrzymania produkcji na zbliżonym poziomie. Ubiegłoroczny 9,5-procentowy spadek to efekt zaprzestania produkcji Forda Ka.
 • Fiat zbuduje amfibie dla Marines?

  Fiat zbuduje amfibie dla Marines?

  Wyniki sprzedaży Jeepa potwierdzają, że przejęcie Chryslera przez koncern Fiata okazało się być strzałem w dziesiątkę. Pomysł Sergio Marchionne otworzy​ł też Włochom drogę do zupełnie nowych rynków zbytu...
 • Rząd wprowadzi w Polsce w 2017 nowy podatek od aut. Kto na nim skorzysta, a kto straci?

  Rząd wprowadzi w Polsce w 2017 nowy podatek od aut. Kto na nim skorzysta, a kto straci?

  Straci Fiat i Renault, a kopa w górę dzięki nowej akcyzie od samochodów dostanie m.in. Volkswagen oraz Ford? Zapowiada się zmiana sił na polskim rynku motoryzacyjnym.
 • Nowe auto za 205 zł miesięcznie! Brałbyś?

  Nowe auto za 205 zł miesięcznie! Brałbyś?

  Zaledwie godziny dzielą nas od tegorocznego "czarnego piątku" - apokaliptycznego dnia, gdy - w setkach sklepów na świecie - w pogoni za okazją - ludzie wyzbywać się będą ostatków człowieczeństwa.
 • Koniec z downsizingiem? Fiat rezygnuje z turbo

  Koniec z downsizingiem? Fiat rezygnuje z turbo

  W oferowanym na rynkach Ameryki Łacińskiej Fiacie Uno zadebiutowała właśnie nowa linia benzynowych jednostek napędowych. Globalna rodzina o nazwie FireFly pojawić ma się wkrótce również w europejskich modelach włoskiego producenta.
 • Znów awaryjne poduszki. 1,9 mln aut do naprawy!

  Znów awaryjne poduszki. 1,9 mln aut do naprawy!

  Przedstawiciele Fiat Chrysler Automobiles nie mają ostatnio łatwego życia. Po kilku wypadkach spowodowanych wadliwym wybierakiem skrzyni biegów i głośnej akcji serwisowej, koncern ogłosił właśnie kolejną...

Filmy - Fiat (13)