Film - Festiwal w Opolu

Synonimy:
Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Festiwal w Opolu (14)

 • Gwiazdy "Miasta 44" na festiwalu w Opolu

  Gwiazdy "Miasta 44" na festiwalu w Opolu

  6 czerwca wystartuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W programie imprezy tradycyjnie znalazł się konkurs SuperDebiutów. Niespodzianką tegorocznej edycji będzie obecność na scenie młodych aktorów z filmu "Miasto 44" - nowego wysokobudżetowego obrazu Jana Komasy.
 • Barbara Kurdej-Szatan na festiwalu w Opolu

  Barbara Kurdej-Szatan na festiwalu w Opolu

  Koncert "SuperPremier" otworzy 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 10 wykonawców i wielkie emocje, a w roli prowadzącej - opolanka, która festiwal zna jak własną kieszeń, czyli Barbara Kurdej-Szatan, znana z reklam i serialu "M jak miłość".
 • Serialowcy w Opolu. Kto wypadł najlepiej?

  Serialowcy w Opolu. Kto wypadł najlepiej?

  Na zakończonym w niedzielę, 16 czerwca, festiwalu w Opolu - oprócz mnóstwa przedstawicieli polskiej sceny muzycznej - wystąpiło też kilka gwiazd znanych z seriali. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali m.in. Anna Dereszowska, Ada Fijał oraz Maciej Zakościelny.
 • Szyc i Zakościelny zaśpiewają w Opolu

  Szyc i Zakościelny zaśpiewają w Opolu

  Borys Szyc i Maciej Zakościelny przyjęli zaproszenie do udziału w 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dokładnie za miesiąc wystąpią w wielkim koncercie jubileuszowym obok m.in. Edyty Górniak, Maryli Rodowicz i Kayah.