Film - Festiwal w Opolu

Synonimy:
Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Festiwal w Opolu (14)

 • Festiwal w Opolu przełożony na pierwszy weekend września

  Festiwal w Opolu przełożony na pierwszy weekend września

  Nie w czerwcu, jak zazwyczaj, ale we wrześniu odbędzie się tegoroczny, 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Taką decyzję podjęły władze TVP i władze Opola.
 • Jacek Kurski o Opolu: To był horror z happy endem

  Jacek Kurski o Opolu: To był horror z happy endem

  Festiwal w Opolu okazał się wielkim sukcesem - ocenił prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Tegoroczny Festiwal Polskiej Piosenki mimo dużej konkurencji komercyjnych stacji przyciągnął w weekend przed telewizory największą liczbę widzów. I to mimo obaw, że wrześniowy termin będzie mniej atrakcyjny niż czerwcowy. Jacek Kurski podziękował artystom za to, że "nie dali się skłonić do bojkotu" i upolitycznienia festiwalu.
 • Prezydent Opola: Organizację 54. KFPP bierze na siebie całkowicie TVP

  Prezydent Opola: Organizację 54. KFPP bierze na siebie całkowicie TVP

  Organizację 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej bierze na siebie całkowicie TVP. Miasto udostępni TVP amfiteatr i nazwę KFPP, a festiwal odbędzie się we wrześniu - powiedział we wtorek, 20 czerwca, prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.
 • Będzie festiwal w Opolu. Jest porozumienie miasta i TVP

  Będzie festiwal w Opolu. Jest porozumienie miasta i TVP

  Telewizja Polska oraz miasto Opole podpisały porozumienie w sprawie wspólnej organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 września tego roku.
 • Prezydent Opola: Powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej

  Prezydent Opola: Powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej

  W najbliższych dniach powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - zapowiedział we wtorek na portalu społecznościowym Facebook prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.
 • Jacek Kurski: Zorganizujemy w Kielcach serię koncertów

  Jacek Kurski: Zorganizujemy w Kielcach serię koncertów

  Organizację wspólnie z samorządem Kielc serii koncertów w amfiteatrze „Kadzielnia” zapowiedział we wtorek w Kielcach prezes TVP Jacek Kurski. Zaznaczył, że nowy format, który ma ruszyć w 2018 r., powinien się stać z czasem festiwalem polskiej piosenki.
 • Wiceprezydent Kielc: 10 czerwca nie będzie w mieście koncertu TVP

  Wiceprezydent Kielc: 10 czerwca nie będzie w mieście koncertu TVP

  10 czerwca nie odbędzie się w Kielcach "Koncert Polskiej Piosenki", które miasto planowało zorganizować z TVP - poinformował w poniedziałek PAP wiceprezydent Kielc Andrzej Sygut.
 • Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Opole 2017: Festiwal jednak w Kielcach

  Zamiast w Opolu, Telewizja Polska zorganizuje imprezę muzyczną w Kielcach, w Amfiteatrze Kadzielnia. Nie będzie to jednak festiwal, a Koncert Polskiej Piosenki, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca.
 • Opole 2017: Aktorzy też protestują

  Opole 2017: Aktorzy też protestują

  "Nie umiem się już nie angażować politycznie" - napisał Maciej Stuhr na swym oficjalnym profilu na Facebooku. Aktor wyznał, że niestety nie został zaproszony na festiwal do Opola, więc... nie może z niego zrezygnować. Inni aktorzy też zabrali głos w sprawie zamieszania wokół festiwalu polskiej piosenki.
 • Opole 2017: Artyści rezygnują. Co będzie z festiwalem?

  Opole 2017: Artyści rezygnują. Co będzie z festiwalem?

  Po rezygnacji kilkunastu artystów z udziału w Festiwalu w Opolu, cała impreza stanęła pod znakiem zapytania. Telewizja Polska na razie nie poinformowała oficjalnie, jak chce zapełnić dziury w programie wydarzenia. Głos zabrał natomiast prezydent miasta, Arkadiusz Wiśniewski.