festiwal muzyki elektronicznej

Artykuły - Festiwal muzyki elektronicznej (10)

 • "Girl": Najlepsze DJ-ki w branży muzycznej

  "Girl": Najlepsze DJ-ki w branży muzycznej

  Światowa premiera amerykańskiego filmu "Girl" w reżyserii Kandeyce Jorden (USA) odbędzie się w Płocku podczas tegorocznej edycji festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver 2013 . Inspiracją do powstania filmu była praca najlepszych w branży muzycznej DJ-ek.
 • Rynek Niezależny na Audioriver w Płocku

  Rynek Niezależny na Audioriver w Płocku

  Festiwal muzyki elektronicznej Audioriver rozszerza projekt swojej piątej edycji o targi polskich firm zajmujących się muzyką niezależną oraz warsztaty z gwiazdami tegorocznej imprezy. Projekt otrzymał nazwę Rynek Niezależny.
 • Święto elektroniki w Krakowie

  Święto elektroniki w Krakowie

  W piątek (5 czerwca) na krakowskich Błoniach rozpocznie się pierwsza edycja Selector Festivalu. Według zapowiedzi organizatorów imprezy, ma to być "nowoczesny festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej".
 • "Zawzięcie hedonistyczny" festiwal

  "Zawzięcie hedonistyczny" festiwal

  16 sierpnia 2008 roku we Wrocławiu na terenie lotniska Szymanów odbędzie się polska edycja największego festiwalu muzyki elektronicznej i klubowej na świecie - Creamfields.
 • Elektroniczne gwiazdy w Płocku

  Elektroniczne gwiazdy w Płocku

  Shapeshifter, Kalabrese wraz z Rumpelorchestra, Damian Lazarus, Guy Gerber i Martin Buttrich to gwiazdy, które wystąpią podczas Festiwalu Muzyki Elektronicznej Audioriver w Płocku 1 i 2 sierpnia - poinformowała Magdalena Wierzbicka z biura organizacyjnego.
 • Pierwsze gwiazdy Creamfields

  Pierwsze gwiazdy Creamfields

  Największy na świecie festiwal muzyki elektronicznej i klubowej Creamfields po raz kolejny zawita do Polski. 16 sierpnia do Wrocławia zjadą fani nowych brzmień z całej Polski i Europy.
 • Rusza Creamfields 2007!

  Rusza Creamfields 2007!

  Dziś (7 lipca) we Wrocławiu rusza kolejna edycja międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields.
 • Creamfields coraz bliżej!

  Creamfields coraz bliżej!

  Zbliża się największy światowy festiwal muzyki elektronicznej i klubowej Creamfields. 7 lipca po raz trzeci zawita on do Polski. Największą gwiazdą imprezy będzie zespół The Prodigy.
 • Prodigy na Creamfields

  Prodigy na Creamfields

  W sobotę 7 lipca we Wrocławiu odbędzie się trzecia polska edycja międzynarodowego festiwalu muzyki elektronicznej Creamfields.
 • Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Ponad 60 wykonawców z kraju i zagranicy wystąpi na Festiwalu Muzyki Elektronicznej Audio River, który od 4 do 6 sierpnia odbędzie się na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Impreza będzie prezentacją artystów kreujących najważniejsze trendy muzyczne sceny house, electro, minimali, techno i drum and bass.