Festiwal Gwiazd

Artykuły - Festiwal Gwiazd (17)

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Gwiazdy, spektakle, koncerty, wystawy i spotkania - zbliża się 19. edycja Festiwalu Gwiazd. Na początku lipca Międzyzdroje odwiedzi kilkudziesięciu artystów ekranu, sceny i estrady.
 • Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach ma już 18 lat! A że osiemnastka zazwyczaj obchodzona jest hucznie i z rozmachem, tegoroczny festiwal także zapowiada się wyjątkowo.
 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów

  Już w środę, 3 lipca, rozpocznie się 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku na słynnym deptaku i na plaży spotkać będzie można wyjątkowo dużo znanych z seriali aktorek i aktorów. Sprawdźcie, kto wybiera się do Międzyzdrojów.
 • Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  Międzyzdroje: Gwiazdy, nie celebryci

  Festiwal Gwiazd, a nie celebrytów - tak rozpoczynającą się 4 lipca w Międzyzdrojach imprezę reklamują organizatorzy.
 • Rusza festiwal gwiazd NBA

  Rusza festiwal gwiazd NBA

  Są takie dni w sezonie, kiedy wynik schodzi na dalszy plan, a liczy się głównie dobra zabawa i popisy najlepszych koszykarzy świata. Zapnijcie pasy, w piątek w Phoenix startuje Weekend Gwiazd NBA.
 • Festiwal Gwiazd w Gdańsku

  Festiwal Gwiazd w Gdańsku

  Happening "UFO 2008" amerykańskiego artysty Petera Coffina oraz odsłonięcie rzeźby "Dwaj ludzie z szafą", upamiętniającej etiudę Romana Polańskiego z udziałem reżysera - to atrakcje Festiwalu Gwiazd, który odbędzie się w Gdańsku w pierwszych dniach lipca.
 • Festiwal Gwiazd dla Południa

  W dorocznym Meczu Gwiazd Dominet Bank Ekstraligi reprezentacja Południa pokonała Północ 114:112. MVP spotkania został Andrzej Pluta z Anwilu Włocławek.
 • Festiwal Gwiazd już 5 lipca!

  Festiwal Gwiazd już 5 lipca!

  Polska premiera najnowszego filmu Davida Lyncha, koncerty, projekcje filmowe, spotkania z gwiazdami złożą się na program 12. Festiwalu Gwiazd. Dwunasta edycja tej imprezy - druga w Gdańsku, gdyż przez pierwsze 10 lat festiwal gościł w Międzyzdrojach - odbędzie się w dniach 5-8 lipca.
 • Nowy "Festiwal Gwiazd"

  Nowy "Festiwal Gwiazd"

  Władze Międzyzdrojów, gdzie przez 10 lat w lipcu odbywał się "Festiwal Gwiazd", przeniesiony potem do Gdańska, przygotowują nową formułę imprezy o podobnym charakterze.

Filmy - Festiwal Gwiazd (11)