mobtech - Ferrari

Artykuły - Ferrari (5)

 • Motorola i867 - maska Ferrari, a pod nią silnik malucha

  Motorola i867 - maska Ferrari, a pod nią silnik malucha

  Producenci telefonów przyzwyczaili nas do specjalnych edycji swoich urządzeń, wzorowanych na słynnych markach samochodów. Było już BlackBerry Porsche Design, a teraz czas na Motorolę z logo Ferrari. Czy ekskluzywny samochód będzie wyznacznikiem jakości dla modelu i867?
 • Nowy, stary smartfon BlackBerry Ferrari?

  Nowy, stary smartfon BlackBerry Ferrari?

  W sieci pojawiły się zdjęcia stylizowanej na podobieństwo produktów Ferrari, niezapowiadanej, nieoficjalnej wersji BlackBerry Bold 9700.
 • Nokia ekskluzywna niczym Ferrari

  Nokia ekskluzywna niczym Ferrari

  Na 60. rocznicę powstania włoskiego koncernu Ferrari Nokia przygotowała specjalną linię 60 telefonów. Cena jednego aparatu - 25 tys. dolarów
 • Ferrari wśród multimedialnych telefonów

  Ferrari wśród multimedialnych telefonów

  Oryginalny wygląd telefonu to w dzisiejszych czasach połowa sukcesu. Czy MOTORAZR maxx V6 jest strzałem w dziesiątkę? Odpowiedź znajdziesz w jedynym z pierwszych w Polsce testów.
 • Komórka dla fanów Ferrari

  Komórka dla fanów Ferrari

  Ci Japończycy, którzy kochają i telefony komórkowe i samochody wyścigowe marki Ferrari zapewne będą zadowoleni z najnowszego telefonu sieci CDMA. Firma Tu-Ka zaprosiła bowiem do współpracy Kyocerę (która opracowała elektronikę aparatu) oraz... stylistów z firmy Ferrari, którzy zajęli się obudową.