Motoryzacja - Ferrari

Artykuły - Ferrari (331)

 • Zobacz najdroższy samochód XXI wieku. Kosztował 7 mln dolarów!

  Zobacz najdroższy samochód XXI wieku. Kosztował 7 mln dolarów!

  Sumę 7 mln dolarów zdecydował się zapłacić anonimowy nabywca za ostatni, specjalny, egzemplarz Ferrari LaFerrari. Kwota w całości przeznaczona zostanie na pomoc ofiarom tegorocznych trzęsień ziemi we Włoszech.
 • Pięć wyjątkowych Ferrari na 70-lecie marki

  Pięć wyjątkowych Ferrari na 70-lecie marki

  To prawdziwa gratka dla fanów Ferrari. Na trwającym właśnie salonie motoryzacyjnym w Paryżu włoska marka zaprezentowała aż pięć specjalnych edycji swoich najpopularniejszych modeli. Każda z nich dedykowana jest innej wyścigowej legendzie!
 • Ferrari ma nowego szefa! Zaskoczony?

  Ferrari ma nowego szefa! Zaskoczony?

  Ferrari, które z początkiem roku - przynajmniej teoretycznie - stało się niezależnym producentem pojazdów, niedługo cieszyło się wolnością od Fiat Chrysler Automobiles.
 • Ferrari 225E po pożarze. Nikt nie myślał, że będzie tak wyglądać!

  Ferrari 225E po pożarze. Nikt nie myślał, że będzie tak wyglądać!

  Niemal dwa lata intensywnych prac zajęło specjalistom z Ferrari Classiche odbudowanie jednej z ikon włoskiej marki – Ferrari 225E z 1952 roku.
 • Ferrari GTC4 Lusso – następca FF

  Ferrari GTC4 Lusso – następca FF

  Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Ferrari zaprezentowało odświeżoną wersję modelu FF. Włosi zaskoczyli jednak decyzją o zmianie nazwy na GTC4Lusso.
 • Rekordowy rok Ferrari. Sprawdź, ile zarobili!

  Rekordowy rok Ferrari. Sprawdź, ile zarobili!

  Ferrari, które stało się niedawno niezależnym producentem, ogłosiło właśnie swoje wyniki za ubiegły rok. Czy Włosi mają powody do radości?
 • Blacharze cudotwórcy. Zobacz, co zrobili z tego Ferrari!

  Blacharze cudotwórcy. Zobacz, co zrobili z tego Ferrari!

  Nieczęsto zdarza nam się chylić czoła przed blacharzami, ale w tym przypadku naprawdę się popisali. Odbudowa auta, które możecie zobaczyć na zdjęciach, wymagała tytanicznej pracy i ogromnych umiejętności.
 • Trzęsienie ziemi? Fiat pozbył się Ferrari!

  Trzęsienie ziemi? Fiat pozbył się Ferrari!

  To, o czym władze Fiata mówiły głośno od 2014 roku, stało się faktem. Ferrari - oficjalnie - nie jest już własnością włoskiego koncernu.
 • Historyczny model Ferrari sprzedany za rekordową sumę!

  Historyczny model Ferrari sprzedany za rekordową sumę!

  28 mln dolarów – za taką kwotę anonimowy kupiec nabył Ferrari 290 MM, które licytowano w ostatni weekend w nowojorskim domu aukcyjnym Sotheby’s. Suma ta to tegoroczny rekord, który pozwolił Ferrari 290 MM stać się najdrożej zlicytowanym autem 2015 roku.
 • Ferrari F80. Szkoda, że nie wyjedzie na drogi...

  Ferrari F80. Szkoda, że nie wyjedzie na drogi...

  Samochód kupuje się oczami. Potentaci motoryzacyjni nie szczędzą środków na utrzymanie i rozwój swoich pracowni stylistycznych.